Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen Van Der Werff sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Adriaen Van Der Werff: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Adriaen Van Der Werff on katsottu eniten: Amorous Shepherds, jolla on ollut 400 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 12% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE ja Lot and his Daughters. Taiteilijan sivu avattiin 400 kertaa ja teosten sivut 3 000 kertaa, yhteensä 3 400 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 54%. Elo 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 300. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (56%) ja puhelimet (44%) laitteilla. Lukijat valitsevat Dramaattinen (Tunnelma) 37% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 24% osa koko luettelosta.
Adriaen Van Der Werff: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Adriaen Van Der Werff teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Amorous Shepherds, 1690
400 käyntiä · 12,5%
-
2
SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE
400 käyntiä · 12,5%
-
3
Lot and his Daughters, 1711
300 käyntiä · 9,4%
-
4
Sarah Bringing Hagar to Abraham, 1696
200 käyntiä · 6,2%
-
5
Self-Portrait, 1699
200 käyntiä · 6,2%
-
6
NYMPHES DANSANT
200 käyntiä · 6,2%
-
7
Flora ja Putit kukkiin heittäytyvät, 1696
100 käyntiä · 3,1%
-
8
Shepherd and Shepherdess, 1689
100 käyntiä · 3,1%
-
9
Doubting Thomas (The Incredulity of St. Thomas), 1710
100 käyntiä · 3,1%
-
10
Children Playing before a Hercules Group (detail), 1687
100 käyntiä · 3,1%
Milloin Adriaen Van Der Werff -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 300 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 1 200 |
| Elo 2026 | 100 | 1 200 |
| Syy 2026 | 0 | 600 |
Milloin Adriaen Van Der Werff -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Adriaen Van Der Werff teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 23,8% | 37,0% |
| Romanttinen | 28,6% | 33,3% |
| Elegantti | 28,6% | 25,9% |
| Seesteinen | 14,3% | 3,7% |
| Levollinen | 4,8% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Romanttinen | 38,1% | 40,7% |
| Melankolinen | 19,1% | 22,2% |
| Pohtiva | 19,1% | 11,1% |
| Melankolinen | 4,8% | 11,1% |
| Rauhallinen | 9,5% | 3,7% |
| Seesteinen | 4,8% | 7,4% |
| Dramaattinen | 4,8% | 3,7% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 83,7% | 71,9% |
| Pehmeä varjo | 14,3% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 2,0% | 3,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 59,2% | 46,9% |
| Hienovaraiset värit | 28,6% | 37,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,2% | 15,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 77,5% | 68,8% |
| Tasapainoinen | 22,4% | 31,2% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 36,7% | 15,6% |
| Pehmeä | 16,3% | 28,1% |
| Tasapainoinen | 4,1% | 12,5% |
| Voimakas | 14,3% | 9,4% |
| Lausunto | 28,6% | 34,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,1% | 9,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,2% | 18,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,3% | 6,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 63,3% | 56,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,1% | 9,4% |
Mitkä ovat Adriaen Van Der Werff teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Amorous Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Lot and his Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| L'ATELIER DU SCULPTEUR OU A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastorin ja pastorinnän | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amorous Couple Spied upon b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| NYMPHES DANSANT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Flora ja Putti kylvävät kuk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Miten Adriaen Van Der Werff -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 1 900 | 55,9% |
| puhelimet | 1 500 | 44,1% |
Millä kielillä Adriaen Van Der Werff on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Adriaen Van Der Werff, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 400 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 300 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 400 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 200 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 300 |
| su 18 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 300 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 200 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 300 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 400 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 200 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 400 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 400 |
Tietoa Adriaen Van Der Werff -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Adriaen Van Der Werff -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Amorous Shepherds 400 vierailulla ja 12% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Adriaen Van Der Werff lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 3 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 400 taiteilijan sivulla, 3 000 teoksissa.
Mitä laitteita Adriaen Van Der Werff -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (56%) ja puhelimet (44%); tietokoneet muodostaa 56% yhteyksistä.
Mitkä Adriaen Van Der Werff teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Dramaattinen (Tunnelma) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 37% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 24% luettelosta.