Albert Marquet käyntitilastot

1875 – 1947

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Albert Marquet sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Albert Marquet: tilastot lyhyesti

Trees in Billancourt on Albert Marquetin katsotuin teos: 1 000 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 7% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Naturaleza muerta con manzanas y cubilete ja Pyla. Yhteensä katselukertoja: 16 100 (2 200 artistin sivu, 13 900 teosta). Lasku 40% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (8 800 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (89%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%) Havainto mieltymyksestä: Seesteinen (Tunnelma), 43% käynneistä 25% luettelosta.

Albert Marquet -teokset katselujen perusteella (top 10)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Albert Marquet:n katsotuin teos.

  1. Trees in Billancourt 1 Trees in Billancourt 1 000 käyntiä · 6,7%
  2. Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 2 Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 900 käyntiä · 6,0%
  3. Pyla 3 Pyla, 1933 700 käyntiä · 4,7%
  4. Portrait of the artist's father 4 Portrait of the artist's father 600 käyntiä · 4,0%
  5. La Rochelle 5 La Rochelle 600 käyntiä · 4,0%
  6. The Garden at Pyla 6 The Garden at Pyla 500 käyntiä · 3,3%
  7. Flood in Paris 7 Flood in Paris, 1910 500 käyntiä · 3,3%
  8. The Coffeepot 8 The Coffeepot, 1902 400 käyntiä · 2,7%
  9. Argel. La Plaza del Gobierno 9 Argel. La Plaza del Gobierno 400 käyntiä · 2,7%
  10. Academia en el taller de Gustave Moreau 10 Academia en el taller de Gustave Moreau 400 käyntiä · 2,7%

Mikä on Albert Marquet-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260400
Hei 20266008 200
Elo 20266003 700
Syy 20261 0001 600

Mikä on Albert Marquet -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Albert Marquet -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Flood in Paris0000000003001000
Matisse in Manguin's Studio0000000001000100
Le Pont Marie vu du quai Bo…0000000000100200
Louvre Embankment and the N…0000000000100200
National Holiday at Le Havre00000000020000
Rotterdam00000000010000
L'Ile aux cygnes00000000003000
The Coffeepot0000000001003000
Dock at Havre000000000000
The Garden at Pyla00000000050000

Käytetäänkö Albert Marquet puhelimilla vai tietokoneilla?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet14 30088,8%
puhelimet1 70010,6%
tabletit1000,6%

Mikä on Albert Marquet lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
japani90040,9%
espanja50022,7%
portugali30013,6%
italia2009,1%
georgia2009,1%
venäjä1004,5%

Mikä on Albert Marquet päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
pe 25 Syy0
la 26 Syy100
su 27 Syy300
ma 28 Syy100
ti 29 Syy200
ke 30 Syy0
to 1 Lok200
pe 2 Lok0
la 3 Lok300
su 4 Lok100
ma 5 Lok0
ti 6 Lok100
ke 7 Lok600
to 8 Lok900
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok300
ma 12 Lok100
ti 13 Lok300
ke 14 Lok1 100
to 15 Lok3 300
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)400
su 18 Lok (ennuste)600
ma 19 Lok (ennuste)200
ti 20 Lok (ennuste)500
ke 21 Lok (ennuste)1 500
to 22 Lok (ennuste)3 800
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)500
su 25 Lok (ennuste)700
ma 26 Lok (ennuste)200
ti 27 Lok (ennuste)600
ke 28 Lok (ennuste)1 800
to 29 Lok (ennuste)4 700
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)600
su 1 Mar (ennuste)900
ma 2 Mar (ennuste)200
ti 3 Mar (ennuste)700
ke 4 Mar (ennuste)2 100
to 5 Mar (ennuste)5 400

Albert Marquet: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Albert Marquetin useimmin katsottu teos?

Trees in Billancourt: 1 000 vierailua, 7% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.

Mikä on Albert Marquet lukijakunta?

16 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (2 200 artistin sivu, 13 900 teosta).

Konsultoidaanko Albert Marquet useammin puhelimella vai tietokoneella?

Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (89%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 89%.

Suosivatko lukijat tiettyä Albert Marquet -teosten kategoriaa?

Kyllä, Seesteinen (Tunnelma): 43% vierailuista vastaa 25% osuutta luettelosta.