André Derain Lukijamäärät ja konsultointitilastot

1880 – 1954

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa André Derain sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

André Derain: lukijatietoja

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun André Derain -teoksen nimi oli Charing Crossin silta: 5 700 katselukertaa, mikä vastaa 16% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ja Drying the Sails. André Derain-sivuja on katsottu 40 100 kertaa: 7 700 artistin omalla sivulla ja 32 400 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatioiden määrä kasvoi 91% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 19 200. Kirjaukset on luettu englanti (41%), ranska (12%) ja serbia (6%) kielellä. Lukijakunta sijaitsee pääasiassa Ranska (29%), Yhdysvallat (14%) ja Yhdistynyt kuningaskunta (11%). Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (67%), puhelimet (29%) ja tabletit (3%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Voimakas (Värin voimakkuus) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 73% käynneistä suhteessa 30% teoksista.

André Derain -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

André Derain teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.

  1. Charing Crossin silta 1 Charing Crossin silta 5 700 käyntiä · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1 800 käyntiä · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1 000 käyntiä · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 käyntiä · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 käyntiä · 2,5%
  6. Harlequin ja Pierrot 6 Harlequin ja Pierrot, 1924 800 käyntiä · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 käyntiä · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 käyntiä · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 käyntiä · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 käyntiä · 2,0%

Kuinka monta kertaa André Derain -tietoja katsotaan kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260800
Hei 20261 50017 700
Elo 20261 4005 500
Syy 20264 8008 400

Kuinka usein André Derain -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä André Derain -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001 100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Millä laitteilla André Derain on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet27 00067,3%
puhelimet11 80029,4%
tabletit1 3003,2%

Millä kielillä André Derain on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
englanti3 90040,6%
ranska1 20012,5%
serbia6006,2%
espanja5005,2%
venäjä5005,2%
slovakia5005,2%
ukraina4004,2%
hollanti3003,1%
Chinese3003,1%
tanska2002,1%

Kuinka monta André Derain -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ke 23 Syy900
to 24 Syy1 000
pe 25 Syy600
la 26 Syy800
su 27 Syy600
ma 28 Syy500
ti 29 Syy900
ke 30 Syy2 100
to 1 Lok1 700
pe 2 Lok1 100
la 3 Lok600
su 4 Lok1 000
ma 5 Lok2 000
ti 6 Lok1 200
ke 7 Lok2 300
to 8 Lok700
pe 9 Lok1 000
la 10 Lok400
su 11 Lok1 400
ma 12 Lok800
ti 13 Lok1 800
ke 14 Lok (ennuste)2 200
to 15 Lok (ennuste)1 400
pe 16 Lok (ennuste)1 100
la 17 Lok (ennuste)700
su 18 Lok (ennuste)1 200
ma 19 Lok (ennuste)1 400
ti 20 Lok (ennuste)1 600
ke 21 Lok (ennuste)2 500
to 22 Lok (ennuste)1 600
pe 23 Lok (ennuste)1 300
la 24 Lok (ennuste)800
su 25 Lok (ennuste)1 400
ma 26 Lok (ennuste)1 500
ti 27 Lok (ennuste)1 800
ke 28 Lok (ennuste)2 700
to 29 Lok (ennuste)1 700
pe 30 Lok (ennuste)1 400
la 31 Lok (ennuste)900
su 1 Mar (ennuste)1 500
ma 2 Mar (ennuste)1 700
ti 3 Mar (ennuste)2 000

Kysymyksiä André Derain -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä André Derain -teoksia katsotaan eniten?

Charing Crossin silta, jolla on 5 700 vierailua (16% kaikista André Derain -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.

Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin André Derain palveluksessa?

40 100 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 7 700 taiteilijan sivulla ja 32 400 teosten sivuilla.

Millä laitteilla André Derain on esillä?

André Derain-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (67%), puhelimet (29%) ja tabletit (3%) laitteella; tietokoneet muodostaa 67% katseluista.

Millä kielillä André Derain on konsultoituna?

Kielellä englanti (41%), ranska (12%) ja serbia (6%). Eniten käytetty kieli on englanti osuudella 41%.

Minkä tyyppisistä André Derain teoksista lukijat pitävät eniten?

Voimakas (Värin voimakkuus): 73% käynneistä, kun taas 30% luettelosta.