Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Armand Point sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Armand Point: lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Armand Point -teoksen nimi oli St. George and the Dragon: 300 katselukertaa, mikä vastaa 13% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat La Joie Des Choses ja Autumn Princess. Armand Point-sivuja on katsottu 3 400 kertaa: 1 200 artistin omalla sivulla ja 2 200 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatioiden määrä kasvoi 200% välillä Syy 2026–Lok 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 000. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (79%) ja puhelimet (21%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Maanläheinen (Väripaletti) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 59% käynneistä suhteessa 38% teoksista.
Armand Point -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Armand Point teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
St. George and the Dragon
300 käyntiä · 13,0%
-
2
La Joie Des Choses
200 käyntiä · 8,7%
-
3
Autumn Princess
200 käyntiä · 8,7%
-
4
Portrait De Mademoiselle Gouverneur
200 käyntiä · 8,7%
-
5
17th Century
200 käyntiä · 8,7%
-
6
A Visit to the Philippeville Hospital in
200 käyntiä · 8,7%
-
7
An arab weaver
200 käyntiä · 8,7%
-
8
Woman
100 käyntiä · 4,3%
-
9
Les Baigneuses
100 käyntiä · 4,3%
-
10
Best Behaviour
100 käyntiä · 4,3%
Kuinka monta kertaa Armand Point -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 700 |
| Elo 2026 | 100 | 300 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
| Lok 2026 | 500 | 100 |
Kuinka usein Armand Point -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä Armand Point teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,7% | 26,1% |
| Pehmeä varjo | 28,6% | 47,8% |
| Pehmeä valoisuus | 32,1% | 13,0% |
| Kirkas tasapaino | 17,9% | 13,0% |
| Valoisa | 10,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 39,3% | 47,8% |
| Hienovaraiset värit | 17,9% | 17,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 17,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,3% | 17,4% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 38,1% | 58,8% |
| Neutraalit sävyt | 42,9% | 23,5% |
| Tumma | 14,3% | 17,6% |
| Pastellisävyt | 4,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 35,7% | 43,5% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 43,5% |
| Voimakas | 14,3% | 13,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 17,9% | 26,1% |
| Pehmeä | 14,3% | 21,7% |
| Tasapainoinen | 28,6% | 26,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 39,3% | 26,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 17,9% | 8,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,7% | 13,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 7,1% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 28,6% | 43,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 35,7% | 34,8% |
Mitä Armand Point -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Joie Des Choses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guichard's Patent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Visit to the Philippevill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Circa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bacchanale Playing The Pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St George And Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene De Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En Possession Du Propriétai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arab Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla Armand Point on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tietotaulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 700 | 79,4% |
| puhelimet | 700 | 20,6% |
Millä kielillä Armand Point on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 40,0% |
| espanja | 200 | 40,0% |
| saksa | 100 | 20,0% |
Kuinka monta Armand Point -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 300 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä Armand Point -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Armand Point -teoksia katsotaan eniten?
- St. George and the Dragon, jolla on 300 vierailua (13% kaikista Armand Point -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Armand Point palveluksessa?
- 3 400 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 200 taiteilijan sivulla ja 2 200 teosten sivuilla.
Millä laitteilla Armand Point on esillä?
- Armand Point-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (79%) ja puhelimet (21%) laitteella; tietokoneet muodostaa 79% katseluista.
Minkä tyyppisistä Armand Point teoksista lukijat pitävät eniten?
- Maanläheinen (Väripaletti): 59% käynneistä, kun taas 38% luettelosta.