Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Carl Andre sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Carl Andre: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Carl Andre on katsottu eniten: Equivalent VIII, jolla on ollut 600 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 23% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat 37th Piece of Work ja Cedar Piece. Taiteilijan sivu avattiin 200 kertaa ja teosten sivut 1 800 kertaa, yhteensä 2 000 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 700. Lukijat valitsevat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) 35% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 15% osa koko luettelosta.
Carl Andre: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Carl Andre teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 käyntiä · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 käyntiä · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 käyntiä · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 käyntiä · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 käyntiä · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 käyntiä · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 käyntiä · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 käyntiä · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 käyntiä · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 käyntiä · 3,8%
Milloin Carl Andre -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 1 500 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Carl Andre -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Carl Andre teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,1% | 3,9% |
| Pehmeä varjo | 6,2% | 7,7% |
| Pehmeä valoisuus | 14,6% | 34,6% |
| Kirkas tasapaino | 37,5% | 19,2% |
| Valoisa | 39,6% | 34,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 85,4% | 80,8% |
| Hienovaraiset värit | 10,4% | 11,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 2,1% | 7,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,1% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 58,1% | 52,9% |
| Monokromaattinen | 20,9% | 17,6% |
| Pastellisävyt | 14,0% | 29,4% |
| Maanläheinen | 4,7% | 0,0% |
| Tumma | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 81,2% | 80,8% |
| Tasapainoinen | 16,7% | 19,2% |
| Voimakas | 2,1% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 37,5% | 26,9% |
| Pehmeä | 25,0% | 7,7% |
| Tasapainoinen | 2,1% | 0,0% |
| Voimakas | 8,3% | 19,2% |
| Lausunto | 27,1% | 46,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,5% | 11,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,7% | 23,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,2% | 23,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 39,6% | 19,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 25,0% | 23,1% |
Mitkä ovat Carl Andre teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Carl Andre on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Carl Andre, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 100 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 300 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 300 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Carl Andre -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Carl Andre -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Equivalent VIII 600 vierailulla ja 23% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Carl Andre lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 2 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 200 taiteilijan sivulla, 1 800 teoksissa.
Mitkä Carl Andre teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 35% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 15% luettelosta.