Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles Spencelayh sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Charles Spencelayh: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Charles Spencelayh on katsottu eniten: Smile, jolla on ollut 600 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 17% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat The Laughing Parson ja If They Were Real. Taiteilijan sivu avattiin 1 200 kertaa ja teosten sivut 3 300 kertaa, yhteensä 4 500 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 konsultointien määrä kasvoi 300%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 4 000. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (67%), tabletit (29%) ja puhelimet (4%) laitteilla. Lukijat valitsevat Pehmeä varjo (Valoisuus) 42% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 26% osa koko luettelosta.
Charles Spencelayh: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Charles Spencelayh teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Smile
600 käyntiä · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 käyntiä · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 käyntiä · 8,3%
-
4
His Favourite
200 käyntiä · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 käyntiä · 5,6%
-
6
Why War
200 käyntiä · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 käyntiä · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 käyntiä · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 käyntiä · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 käyntiä · 2,8%
Milloin Charles Spencelayh -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 400 |
Milloin Charles Spencelayh -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Charles Spencelayh teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 58,0% | 47,2% |
| Pehmeä varjo | 26,0% | 41,7% |
| Pehmeä valoisuus | 12,0% | 5,6% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 5,6% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 24,0% | 19,4% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 11,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,0% | 19,4% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 70,5% | 62,5% |
| Tumma | 18,2% | 28,1% |
| Neutraalit sävyt | 9,1% | 9,4% |
| Monokromaattinen | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 48,0% | 44,4% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 38,9% |
| Voimakas | 12,0% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 8,3% |
| Pehmeä | 28,0% | 27,8% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 16,7% |
| Voimakas | 16,0% | 30,6% |
| Lausunto | 24,0% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,0% | 2,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 54,0% | 58,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,0% | 5,6% |
Mitkä ovat Charles Spencelayh teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Miten Charles Spencelayh -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 000 | 66,7% |
| tabletit | 1 300 | 28,9% |
| puhelimet | 200 | 4,4% |
Millä kielillä Charles Spencelayh on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Charles Spencelayh, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Charles Spencelayh -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Charles Spencelayh -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Smile 600 vierailulla ja 17% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Charles Spencelayh lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 4 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 1 200 taiteilijan sivulla, 3 300 teoksissa.
Mitä laitteita Charles Spencelayh -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (67%), tabletit (29%) ja puhelimet (4%); tietokoneet muodostaa 67% yhteyksistä.
Mitkä Charles Spencelayh teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä varjo (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 42% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 26% luettelosta.