Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Joseph Bail sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Claude Joseph Bail: tilastot lyhyesti
The young flower seller on Claude Joseph Bailin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 19% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: A Interior With Marken Girls Knitting ja A Boy With Dogs And Kittens. Yhteensä katselukertoja: 2 000 (600 artistin sivu, 1 400 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 800 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Vaimea (Värikylläisyys), 50% käynneistä 36% luettelosta.
Claude Joseph Bail -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Claude Joseph Bail:n katsotuin teos.
-
1
The young flower seller
300 käyntiä · 18,8%
-
2
A Interior With Marken Girls Knitting
200 käyntiä · 12,5%
-
3
A Boy With Dogs And Kittens
200 käyntiä · 12,5%
-
4
Kitchen Boy On A Cigarette Break
200 käyntiä · 12,5%
-
5
Lettre De Son Pere
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Polishing The Copper
100 käyntiä · 6,2%
-
7
La Menagere
100 käyntiä · 6,2%
-
8
The young card players
100 käyntiä · 6,2%
-
9
Interior Of A Breton Boulangerie
100 käyntiä · 6,2%
-
10
The Sisters Of The Hospice De Beaune Saying
100 käyntiä · 6,2%
Mikä on Claude Joseph Bail-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 1 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Mikä on Claude Joseph Bail -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Claude Joseph Bail -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 78,6% | 87,5% |
| Pehmeä varjo | 10,7% | 6,2% |
| Pehmeä valoisuus | 10,7% | 6,2% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 35,7% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 32,1% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 17,9% | 31,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,3% | 6,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 53,6% | 56,2% |
| Tasapainoinen | 46,4% | 43,8% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,7% | 18,8% |
| Pehmeä | 17,9% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 10,7% | 18,8% |
| Voimakas | 28,6% | 18,8% |
| Lausunto | 32,1% | 31,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,6% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,3% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,7% | 6,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 57,1% | 31,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,3% | 25,0% |
Miten Claude Joseph Bail -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettre De Son Pere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Boy With Dogs And Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Polishing The Copper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cook And The Pug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Menagere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples With A Tankard And J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Denteliere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pretty pastry cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The evening meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Seafood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Claude Joseph Bail lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Mikä on Claude Joseph Bail päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 200 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
Claude Joseph Bail: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Claude Joseph Bailin useimmin katsottu teos?
- The young flower seller: 300 vierailua, 19% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Claude Joseph Bail lukijakunta?
- 2 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (600 artistin sivu, 1 400 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Claude Joseph Bail -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 50% vierailuista vastaa 36% osuutta luettelosta.