Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Clementine Hunter sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Clementine Hunter: tilastot lyhyesti
Zinnias in a Pot on Clementine Hunterin katsotuin teos: 600 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 86% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Funeral Procession. Yhteensä katselukertoja: 400 (100 artistin sivu, 300 teosta). Lasku 50% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Elo 2026 (200 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Voimakas väri (Värikylläisyys), 86% käynneistä 25% luettelosta.
Clementine Hunter -teokset katselujen perusteella (top 2)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Clementine Hunter:n katsotuin teos.
Mikä on Clementine Hunter-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 100 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Mikä on Clementine Hunter -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Clementine Hunter -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 75,0% | 100,0% |
| Kirkas tasapaino | 25,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 25,0% | 14,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 25,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 25,0% | 85,7% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 25,0% | 85,7% |
| Maanläheinen | 50,0% | 14,3% |
| Neutraalit sävyt | 25,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 14,3% |
| Voimakas | 50,0% | 85,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 25,0% | 0,0% |
| Voimakas | 25,0% | 85,7% |
| Lausunto | 50,0% | 14,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 25,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 25,0% | 14,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 50,0% | 85,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 0,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Clementine Hunter -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Funeral Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Zinnias in a Pot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Melrose Quilt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chevron Quilt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Clementine Hunter lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 700 | 87,5% |
| espanja | 100 | 12,5% |
Mikä on Clementine Hunter päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 100 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 300 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 300 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 200 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 200 |
| su 18 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 200 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 300 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 300 |
| su 1 Mar (ennuste) | 300 |
Clementine Hunter: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Clementine Hunterin useimmin katsottu teos?
- Zinnias in a Pot: 600 vierailua, 86% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 2.
Mikä on Clementine Hunter lukijakunta?
- 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (100 artistin sivu, 300 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Clementine Hunter -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Voimakas väri (Värikylläisyys): 86% vierailuista vastaa 25% osuutta luettelosta.