Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Dez Quarréll sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Dez Quarréll: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Dez Quarréll on katsottu eniten: Edric Still Rides, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 25% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat The Old Man Becomes Young ja The Snake Sheds Its Skin. Taiteilijan sivu avattiin 800 kertaa ja teosten sivut 500 kertaa, yhteensä 1 300 kertaa. Aikavälillä Syy 2026–Lok 2026 konsultointien määrä kasvoi 150%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 500. Lukijat valitsevat Tumma (Valoisuus) 62% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 29% osa koko luettelosta.
Dez Quarréll: 6 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Dez Quarréll teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Milloin Dez Quarréll -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
| Lok 2026 | 500 | 0 |
Milloin Dez Quarréll -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Dez Quarréll teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 29,4% | 62,5% |
| Pehmeä varjo | 32,4% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 23,5% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 14,7% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 8,8% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 20,6% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,5% | 37,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 44,1% | 37,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 69,6% | 100,0% |
| Neutraalit sävyt | 21,7% | 0,0% |
| Maanläheinen | 8,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 14,7% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 37,5% |
| Voimakas | 35,3% | 37,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,9% | 0,0% |
| Pehmeä | 29,4% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 8,8% | 0,0% |
| Voimakas | 26,5% | 50,0% |
| Lausunto | 32,4% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 41,2% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,6% | 37,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,5% | 37,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 2,9% | 0,0% |
Mitkä ovat Dez Quarréll teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Dez Quarréll on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 400 | 80,0% |
| tšekki | 100 | 20,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Dez Quarréll, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 600 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Dez Quarréll -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Dez Quarréll -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Edric Still Rides 200 vierailulla ja 25% kyselyosuudella. Yläpuolella on 6 sijoitusta.
Kuinka suuri on Dez Quarréll lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 800 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa.
Mitkä Dez Quarréll teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Tumma (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 62% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 29% luettelosta.