Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Edmund Henry Osthaus sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Edmund Henry Osthaus: tilastot lyhyesti
Wo St. Bernards, A Black Cocker Spaniel, An English Setter And A Black And White Terrier on Edmund Henry Osthausin katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 22% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: A Hunter and His Dogs ja Two Setters. Yhteensä katselukertoja: 1 400 (500 artistin sivu, 900 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Pehmeä (Kontrasti), 56% käynneistä 28% luettelosta.
Edmund Henry Osthaus -teokset katselujen perusteella (top 8)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Edmund Henry Osthaus:n katsotuin teos.
-
1
Wo St. Bernards, A Black Cocker Spaniel, An English Setter And A Black And White Terrier
200 käyntiä · 22,2%
-
2
A Hunter and His Dogs
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Two Setters
100 käyntiä · 11,1%
-
4
A Huntsman Returning Home With Game
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Five Pointer Puppies
100 käyntiä · 11,1%
-
6
Three Setters -
100 käyntiä · 11,1%
-
7
Two Setters On A Point In An Extended Landscape
100 käyntiä · 11,1%
-
8
An English Setter In A Landscape
100 käyntiä · 11,1%
Mikä on Edmund Henry Osthaus-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 900 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Mikä on Edmund Henry Osthaus -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Edmund Henry Osthaus -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 11,1% |
| Pehmeä varjo | 42,0% | 44,4% |
| Pehmeä valoisuus | 46,0% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 6,0% | 11,1% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 6,0% | 11,1% |
| Hienovaraiset värit | 48,0% | 66,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 38,0% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 73,8% | 62,5% |
| Neutraalit sävyt | 16,7% | 37,5% |
| Tumma | 9,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 6,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 86,0% | 88,9% |
| Voimakas | 8,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 18,0% | 11,1% |
| Pehmeä | 28,0% | 55,6% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 11,1% |
| Voimakas | 22,0% | 11,1% |
| Lausunto | 12,0% | 11,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 22,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,0% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,0% | 33,3% |
Miten Edmund Henry Osthaus -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Setters Afield - Edmu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Setters Out Hunting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trail of the Cougar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Setters on Point | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pointer, Setter and Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Setters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Point | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Pointers on Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Point | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Edmund Henry Osthaus lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| venäjä | 100 | 100,0% |
Mikä on Edmund Henry Osthaus päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Edmund Henry Osthaus: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Edmund Henry Osthausin useimmin katsottu teos?
- Wo St. Bernards, A Black Cocker Spaniel, An English Setter And A Black And White Terrier: 200 vierailua, 22% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 8.
Mikä on Edmund Henry Osthaus lukijakunta?
- 1 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 900 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Edmund Henry Osthaus -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Pehmeä (Kontrasti): 56% vierailuista vastaa 28% osuutta luettelosta.