Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Eduard Ameseder sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Eduard Ameseder: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Eduard Ameseder on katsottu eniten: Un Coin D'atelier, jolla on ollut 400 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 16% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat A Springtime Idyll ja A Pougues V. Taiteilijan sivu avattiin 3 000 kertaa ja teosten sivut 2 300 kertaa, yhteensä 5 300 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 83%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 4 600. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (70%), puhelimet (25%) ja tabletit (6%) laitteilla. Lukijat valitsevat Neutraalit sävyt (Väripaletti) 85% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 64% osa koko luettelosta.
Eduard Ameseder: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Eduard Ameseder teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Un Coin D'atelier
400 käyntiä · 16,0%
-
2
A Springtime Idyll
300 käyntiä · 12,0%
-
3
A Pougues V
200 käyntiä · 8,0%
-
4
Swinging
200 käyntiä · 8,0%
-
5
Sitting by the sea
200 käyntiä · 8,0%
-
6
Message D'amour
200 käyntiä · 8,0%
-
7
Roses De Noel
200 käyntiä · 8,0%
-
8
Pavillon2
100 käyntiä · 4,0%
-
9
Charles-hermans
100 käyntiä · 4,0%
-
10
C Chaplin
100 käyntiä · 4,0%
Milloin Eduard Ameseder -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 2 500 | 2 100 |
| Elo 2026 | 400 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin Eduard Ameseder -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Eduard Ameseder teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,3% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 41,7% | 40,0% |
| Pehmeä valoisuus | 37,5% | 48,0% |
| Kirkas tasapaino | 8,3% | 8,0% |
| Valoisa | 4,2% | 4,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 50,0% | 68,0% |
| Hienovaraiset värit | 33,3% | 16,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,5% | 16,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,2% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 63,6% | 84,6% |
| Maanläheinen | 27,3% | 15,4% |
| Tumma | 9,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 33,3% | 32,0% |
| Tasapainoinen | 66,7% | 68,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,5% | 8,0% |
| Pehmeä | 8,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 8,0% |
| Voimakas | 25,0% | 28,0% |
| Lausunto | 45,8% | 56,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 20,8% | 24,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 4,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 29,2% | 24,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 16,7% | 16,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,8% | 32,0% |
Mitkä ovat Eduard Ameseder teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Pougues V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lower Austrian Tree Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles-hermans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dagnan-bouveret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pougues | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chaplin_charles_silenced_th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| C Chaplin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| La Belle Epoque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Miten Eduard Ameseder -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 700 | 69,8% |
| puhelimet | 1 300 | 24,5% |
| tabletit | 300 | 5,7% |
Millä kielillä Eduard Ameseder on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Eduard Ameseder, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Eduard Ameseder -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Eduard Ameseder -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Un Coin D'atelier 400 vierailulla ja 16% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Eduard Ameseder lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 5 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 3 000 taiteilijan sivulla, 2 300 teoksissa.
Mitä laitteita Eduard Ameseder -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (70%), puhelimet (25%) ja tabletit (6%); tietokoneet muodostaa 70% yhteyksistä.
Mitkä Eduard Ameseder teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 85% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 64% luettelosta.