Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Edwin Cooper sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Edwin Cooper: tilastot lyhyesti
Two Gentlemen With Their Hunters, In An Extensive Landscape on Edwin Cooperin katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 25% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Lord grosvenor's enterprise winning from waty and hannibal at brighton races ja A Chestnut Hunter And A Grey Hunter By A Manger, With A River Landscape Beyond. Yhteensä katselukertoja: 800 (100 artistin sivu, 700 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (600 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys), 62% käynneistä 46% luettelosta.
Edwin Cooper -teokset katselujen perusteella (top 7)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Edwin Cooper:n katsotuin teos.
-
1
Two Gentlemen With Their Hunters, In An Extensive Landscape
200 käyntiä · 25,0%
-
2
Lord grosvenor's enterprise winning from waty and hannibal at brighton races
100 käyntiä · 12,5%
-
3
A Chestnut Hunter And A Grey Hunter By A Manger, With A River Landscape Beyond
100 käyntiä · 12,5%
-
4
A Chestnut Hunter And A Terrier In An Extensive Landscape
100 käyntiä · 12,5%
-
5
A Grey Carriage Horse In A Stable
100 käyntiä · 12,5%
-
6
A Bay Hunter With A Dog By A Fence
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Pointers In A Landscape
100 käyntiä · 12,5%
Mikä on Edwin Cooper-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Mikä on Edwin Cooper -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Edwin Cooper -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 33,3% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 29,2% | 37,5% |
| Pehmeä valoisuus | 29,2% | 37,5% |
| Kirkas tasapaino | 8,3% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,8% | 12,5% |
| Hienovaraiset värit | 45,8% | 62,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 33,3% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 75,0% | 87,5% |
| Neutraalit sävyt | 16,7% | 12,5% |
| Tumma | 4,2% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 4,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 37,5% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 62,5% | 75,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,8% | 0,0% |
| Pehmeä | 20,8% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 12,5% |
| Voimakas | 29,2% | 37,5% |
| Lausunto | 20,8% | 12,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 12,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 29,2% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 54,2% | 62,5% |
Miten Edwin Cooper -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A foxhound and her litter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A liver chestnut in an exte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Carriage Horse In A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A dark bay horse and a terr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Chestnut Hunter And A Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A gentleman riding a horse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing to set off | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Hunter In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord grosvenor's enterprise… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Greyhounds In A Lands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Edwin Cooper lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Edwin Cooper päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Edwin Cooper: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Edwin Cooperin useimmin katsottu teos?
- Two Gentlemen With Their Hunters, In An Extensive Landscape: 200 vierailua, 25% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 7.
Mikä on Edwin Cooper lukijakunta?
- 800 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (100 artistin sivu, 700 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Edwin Cooper -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 62% vierailuista vastaa 46% osuutta luettelosta.