Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Émile Munier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Émile Munier: lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Émile Munier -teoksen nimi oli On the beach: 400 katselukertaa, mikä vastaa 7% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat portrait de marie louise ja Lunch on the Steps. Émile Munier-sivuja on katsottu 6 500 kertaa: 1 400 artistin omalla sivulla ja 5 100 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatiot vähentyivät 58% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 4 500. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 61% käynneistä suhteessa 44% teoksista.
Émile Munier -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Émile Munier teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
On the beach
400 käyntiä · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 käyntiä · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 käyntiä · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 käyntiä · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 käyntiä · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 käyntiä · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 käyntiä · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 käyntiä · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 käyntiä · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 käyntiä · 3,7%
Kuinka monta kertaa Émile Munier -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 900 | 3 600 |
| Elo 2026 | 200 | 1 000 |
| Syy 2026 | 300 | 200 |
Kuinka usein Émile Munier -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä Émile Munier teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 30,0% | 24,1% |
| Pehmeä varjo | 44,0% | 44,4% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 18,5% |
| Kirkas tasapaino | 2,0% | 3,7% |
| Valoisa | 4,0% | 9,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 22,0% | 20,4% |
| Hienovaraiset värit | 44,0% | 61,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,0% | 18,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 2,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 82,5% | 76,1% |
| Neutraalit sävyt | 7,5% | 17,4% |
| Monokromaattinen | 5,0% | 6,5% |
| Tumma | 5,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 34,0% | 38,9% |
| Tasapainoinen | 64,0% | 61,1% |
| Voimakas | 2,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 9,3% |
| Pehmeä | 10,0% | 9,3% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 11,1% |
| Voimakas | 14,0% | 13,0% |
| Lausunto | 60,0% | 57,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,0% | 5,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,0% | 7,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 13,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 40,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 22,0% | 33,3% |
Mitä Émile Munier -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla Émile Munier on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tietotaulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 5 400 | 83,1% |
| puhelimet | 1 100 | 16,9% |
Millä kielillä Émile Munier on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 100 | 50,0% |
| portugali | 100 | 50,0% |
Kuinka monta Émile Munier -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 200 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 200 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 200 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 200 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
Kysymyksiä Émile Munier -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Émile Munier -teoksia katsotaan eniten?
- On the beach, jolla on 400 vierailua (7% kaikista Émile Munier -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Émile Munier palveluksessa?
- 6 500 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 400 taiteilijan sivulla ja 5 100 teosten sivuilla.
Millä laitteilla Émile Munier on esillä?
- Émile Munier-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%) laitteella; tietokoneet muodostaa 83% katseluista.
Minkä tyyppisistä Émile Munier teoksista lukijat pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 61% käynneistä, kun taas 44% luettelosta.