Ernst Ludwig Kirchner käyntitilastot

1880 – 1938

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ernst Ludwig Kirchner sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Ernst Ludwig Kirchner: tilastot lyhyesti

Viisi naista kadulla on Ernst Ludwig Kirchnerin katsotuin teos: 4 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 4% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Naisten katukuva ja Street, Berlin. Yhteensä katselukertoja: 120 200 (5 400 artistin sivu, 114 800 teosta). Nousu 99% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (81 300 käyntiä). Kielet: portugali (28%), italia (13%) ja hollanti (13%). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (84%), puhelimet (13%) ja tabletit (2%) Havainto mieltymyksestä: Tumma (Väripaletti), 51% käynneistä 29% luettelosta.

Ernst Ludwig Kirchner -teokset katselujen perusteella (top 10)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Ernst Ludwig Kirchner:n katsotuin teos.

  1. Viisi naista kadulla 1 Viisi naista kadulla, 1914 4 400 käyntiä · 3,6%
  2. Naisten katukuva 2 Naisten katukuva 3 700 käyntiä · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2 600 käyntiä · 2,1%
  4. Judgement of Paris 4 Judgement of Paris 2 300 käyntiä · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2 200 käyntiä · 1,8%
  6. Hans Frischin muotokuva 6 Hans Frischin muotokuva, 1917 2 100 käyntiä · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1 900 käyntiä · 1,5%
  8. Kadonneet ihmiset kaupungissa 8 Kadonneet ihmiset kaupungissa, 1914 1 800 käyntiä · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1 500 käyntiä · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1 500 käyntiä · 1,2%

Mikä on Ernst Ludwig Kirchner-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20263003 900
Hei 20261 40079 900
Elo 20261 40010 200
Syy 20262 30020 800

Mikä on Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Ernst Ludwig Kirchner -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Judgement of Paris0000000001 000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Punainen torni Halle'ssa0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Rhätische Bahn, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Käytetäänkö Ernst Ludwig Kirchner puhelimilla vai tietokoneilla?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet101 50084,4%
puhelimet15 70013,1%
tabletit3 0002,5%

Mikä on Ernst Ludwig Kirchner lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
portugali1 10028,2%
italia50012,8%
hollanti50012,8%
saksa3007,7%
espanja3007,7%
englanti2005,1%
puola2005,1%
venäjä2005,1%
Chinese2005,1%
arabia1002,6%

Mikä on Ernst Ludwig Kirchner päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
ke 23 Syy900
to 24 Syy1 900
pe 25 Syy1 000
la 26 Syy600
su 27 Syy1 200
ma 28 Syy1 400
ti 29 Syy900
ke 30 Syy2 300
to 1 Lok1 400
pe 2 Lok1 100
la 3 Lok900
su 4 Lok2 900
ma 5 Lok1 000
ti 6 Lok2 000
ke 7 Lok3 000
to 8 Lok2 000
pe 9 Lok1 400
la 10 Lok2 100
su 11 Lok1 800
ma 12 Lok2 200
ti 13 Lok2 900
ke 14 Lok (ennuste)3 300
to 15 Lok (ennuste)2 800
pe 16 Lok (ennuste)1 900
la 17 Lok (ennuste)1 900
su 18 Lok (ennuste)3 100
ma 19 Lok (ennuste)2 400
ti 20 Lok (ennuste)3 100
ke 21 Lok (ennuste)3 800
to 22 Lok (ennuste)3 200
pe 23 Lok (ennuste)2 100
la 24 Lok (ennuste)2 200
su 25 Lok (ennuste)3 600
ma 26 Lok (ennuste)2 800
ti 27 Lok (ennuste)3 500
ke 28 Lok (ennuste)4 200
to 29 Lok (ennuste)3 600
pe 30 Lok (ennuste)2 400
la 31 Lok (ennuste)2 400
su 1 Mar (ennuste)4 000
ma 2 Mar (ennuste)3 100
ti 3 Mar (ennuste)3 900

Ernst Ludwig Kirchner: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Ernst Ludwig Kirchnerin useimmin katsottu teos?

Viisi naista kadulla: 4 400 vierailua, 4% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.

Mikä on Ernst Ludwig Kirchner lukijakunta?

120 200 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (5 400 artistin sivu, 114 800 teosta).

Konsultoidaanko Ernst Ludwig Kirchner useammin puhelimella vai tietokoneella?

Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (84%), puhelimet (13%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 84%.

Millä kielillä Ernst Ludwig Kirchner on konsultoitu?

portugali (28%), italia (13%) ja hollanti (13%); kärkinä portugali 28% osuudella.

Suosivatko lukijat tiettyä Ernst Ludwig Kirchner -teosten kategoriaa?

Kyllä, Tumma (Väripaletti): 51% vierailuista vastaa 29% osuutta luettelosta.