Etienne Delaune käyntitilastot

1518 – 1583

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Etienne Delaune sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Etienne Delaune: tilastot lyhyesti

July on Etienne Delaunein katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 40% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: May ja February. Yhteensä katselukertoja: 900 (400 artistin sivu, 500 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Lausunto (Kontrasti), 100% käynneistä 62% luettelosta.

Etienne Delaune -teokset katselujen perusteella (top 3)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Etienne Delaune:n katsotuin teos.

  1. July 1 July, 1568 200 käyntiä · 40,0%
  2. May 2 May, 1568 200 käyntiä · 40,0%
  3. February 3 February, 1558 100 käyntiä · 20,0%

Mikä on Etienne Delaune-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026300400
Elo 20261000
Syy 20260100

Mikä on Etienne Delaune -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Etienne Delaune -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Goldsmith’s melting furnace000000000000
February00000000000100
January000000000000
July00000000020000
May00000000020000
March000000000000
Moïse montrant le serpent d…000000000000
The four element earth000000000000

Mikä on Etienne Delaune lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Mikä on Etienne Delaune päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0

Etienne Delaune: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Etienne Delaunein useimmin katsottu teos?

July: 200 vierailua, 40% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 3.

Mikä on Etienne Delaune lukijakunta?

900 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (400 artistin sivu, 500 teosta).

Suosivatko lukijat tiettyä Etienne Delaune -teosten kategoriaa?

Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 100% vierailuista vastaa 62% osuutta luettelosta.