Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Everhardus Koster sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Everhardus Koster: tilastot lyhyesti
A river estuary on Everhardus Kosterin katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 25% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Lost in thoughts ja The groote kerk, maassluis. Yhteensä katselukertoja: 700 (0 artistin sivu, 700 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Tasapainoinen (Värin voimakkuus), 88% käynneistä 50% luettelosta.
Everhardus Koster -teokset katselujen perusteella (top 7)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Everhardus Koster:n katsotuin teos.
-
1
A river estuary
200 käyntiä · 25,0%
-
2
Lost in thoughts
100 käyntiä · 12,5%
-
3
The groote kerk, maassluis
100 käyntiä · 12,5%
-
4
At the town lock
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Sailing vessels and a steamship by a coast
100 käyntiä · 12,5%
-
6
A river estuary with moored fishing pinks and townsfolk on the quay
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Shipping on a calm
100 käyntiä · 12,5%
Mikä on Everhardus Koster-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Mikä on Everhardus Koster -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Everhardus Koster -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,9% | 12,5% |
| Pehmeä varjo | 3,9% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 11,5% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 61,5% | 62,5% |
| Valoisa | 19,2% | 12,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,5% | 12,5% |
| Hienovaraiset värit | 26,9% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,8% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,9% | 12,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 88,0% | 62,5% |
| Maanläheinen | 8,0% | 25,0% |
| Pastellisävyt | 4,0% | 12,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 26,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 87,5% |
| Voimakas | 23,1% | 12,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 23,1% | 12,5% |
| Pehmeä | 23,1% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 11,5% | 0,0% |
| Voimakas | 23,1% | 12,5% |
| Lausunto | 19,2% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,5% | 62,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 53,8% | 37,5% |
Miten Everhardus Koster -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| House 'Meer en Vaart', the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1702. The Destruction… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1666. The Battle in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1673. Willem III visit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The expedition to Chatham.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het buiten Zorg Vrij aan de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A glorious salute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A regatta on the ij, amster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing vessels on a calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping on a calm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Everhardus Koster lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Everhardus Koster päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 200 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 300 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Everhardus Koster: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Everhardus Kosterin useimmin katsottu teos?
- A river estuary: 200 vierailua, 25% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 7.
Mikä on Everhardus Koster lukijakunta?
- 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (0 artistin sivu, 700 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Everhardus Koster -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 88% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.