Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Francesco Clemente sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Francesco Clemente: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Francesco Clemente on katsottu eniten: Untitled (203), jolla on ollut 300 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 14% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Pepper Tent ja Conversion to Her. Taiteilijan sivu avattiin 1 800 kertaa ja teosten sivut 1 900 kertaa, yhteensä 3 700 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 43%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 2 200. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (86%) ja puhelimet (14%) laitteilla. Lukijat valitsevat Seesteinen (Kontrasti) 18% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 8% osa koko luettelosta.
Francesco Clemente: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Francesco Clemente teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Untitled (203)
300 käyntiä · 13,6%
-
2
Pepper Tent
100 käyntiä · 4,5%
-
3
Conversion to Her
100 käyntiä · 4,5%
-
4
Untitled (866)
100 käyntiä · 4,5%
-
5
Perseverance
100 käyntiä · 4,5%
-
6
Untitled (459)
100 käyntiä · 4,5%
-
7
Untitled (466)
100 käyntiä · 4,5%
-
8
Untitled (673)
100 käyntiä · 4,5%
-
9
Untitled (152)
100 käyntiä · 4,5%
-
10
Hijo
100 käyntiä · 4,5%
Milloin Francesco Clemente -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 300 | 100 |
| Hei 2026 | 800 | 1 400 |
| Elo 2026 | 500 | 200 |
| Syy 2026 | 200 | 200 |
Milloin Francesco Clemente -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Francesco Clemente teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 6,0% | 13,6% |
| Pehmeä valoisuus | 36,0% | 36,4% |
| Kirkas tasapaino | 34,0% | 36,4% |
| Valoisa | 24,0% | 13,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,0% | 22,7% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 27,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,0% | 18,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 26,0% | 31,8% |
| Voimakas väri | 6,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 54,4% | 47,6% |
| Maanläheinen | 26,1% | 28,6% |
| Tumma | 15,2% | 23,8% |
| Pastellisävyt | 4,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,0% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 36,4% |
| Voimakas | 42,0% | 45,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 18,2% |
| Pehmeä | 16,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 13,6% |
| Voimakas | 10,0% | 18,2% |
| Lausunto | 56,0% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,0% | 27,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,0% | 9,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 18,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 27,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 18,2% |
Mitkä ovat Francesco Clemente teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pepper Tent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (131) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (866) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (975) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (511) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (673) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (266) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (839) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Olecc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (293) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Miten Francesco Clemente -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 200 | 86,5% |
| puhelimet | 500 | 13,5% |
Millä kielillä Francesco Clemente on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| venäjä | 300 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Francesco Clemente, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 400 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 300 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 200 |
| la 17 Lok (ennuste) | 500 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 400 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 300 |
| la 24 Lok (ennuste) | 600 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 500 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 300 |
| la 31 Lok (ennuste) | 700 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 500 |
Tietoa Francesco Clemente -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Francesco Clemente -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Untitled (203) 300 vierailulla ja 14% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Francesco Clemente lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 3 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 1 800 taiteilijan sivulla, 1 900 teoksissa.
Mitä laitteita Francesco Clemente -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (86%) ja puhelimet (14%); tietokoneet muodostaa 86% yhteyksistä.
Mitkä Francesco Clemente teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Seesteinen (Kontrasti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 18% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 8% luettelosta.