Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa François Spiering sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
François Spiering: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta François Spiering on katsottu eniten: Cephalus and Procris, jolla on ollut 500 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 42% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Urgande Handing over the Lance to Amadis ja Scenes from the Amadigi di Gaula. Taiteilijan sivu avattiin 200 kertaa ja teosten sivut 800 kertaa, yhteensä 1 000 kertaa. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 900. Lukijat valitsevat Intohimoinen (Tunteen sävy) 100% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 25% osa koko luettelosta.
François Spiering: 5 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää François Spiering teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Cephalus and Procris, 1610
500 käyntiä · 41,7%
-
2
Urgande Handing over the Lance to Amadis, 1590
400 käyntiä · 33,3%
-
3
Scenes from the Amadigi di Gaula, 1602
100 käyntiä · 8,3%
-
4
The Meeting between David and Abigail, 1620
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Amadigi Rescuing Oriana (detail), 1602
100 käyntiä · 8,3%
Milloin François Spiering -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 800 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin François Spiering -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat François Spiering teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Intohimoinen | 25,0% | 100,0% |
| Dramaattinen | 50,0% | 0,0% |
| Melankolinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 7,7% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 53,8% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 38,5% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 7,7% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 38,5% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 46,2% | 41,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 7,7% | 8,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 76,9% | 58,3% |
| Neutraalit sävyt | 15,4% | 33,3% |
| Tumma | 7,7% | 8,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 15,4% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 76,9% | 91,7% |
| Voimakas | 7,7% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 7,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 15,4% | 0,0% |
| Voimakas | 46,2% | 58,3% |
| Lausunto | 30,8% | 41,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 76,9% | 91,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 15,4% | 8,3% |
Mitkä ovat François Spiering teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cephalus and Procris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Valois Tapetit: Järjestö ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jupiter and Callisto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meeting between David a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Niobe's Pride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cephalus and Procris (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Liberation of Oriane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amadigi Rescuing Oriana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Amadigi di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Urgande Handing over the La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
Millä kielillä François Spiering on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä François Spiering, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa François Spiering -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä François Spiering -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Cephalus and Procris 500 vierailulla ja 42% kyselyosuudella. Yläpuolella on 5 sijoitusta.
Kuinka suuri on François Spiering lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 200 taiteilijan sivulla, 800 teoksissa.
Mitkä François Spiering teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Intohimoinen (Tunteen sävy) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 25% luettelosta.