Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa François Thomas Germain sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
François Thomas Germain: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta François Thomas Germain on katsottu eniten: Terrine and salver, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 29% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Recipient for spices ja Portail And Cross Section Of The Church Saint-louis-du-louvre In The Book Architecture Françoise. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 300 kertaa, yhteensä 900 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 konsultointien määrä kasvoi 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 600. Lukijat valitsevat Vaimea (Värikylläisyys) 100% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 80% osa koko luettelosta.
François Thomas Germain: 4 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää François Thomas Germain teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Milloin François Thomas Germain -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 300 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
Milloin François Thomas Germain -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat François Thomas Germain teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 30,0% | 28,6% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 10,0% | 14,3% |
| Kirkas tasapaino | 20,0% | 28,6% |
| Valoisa | 30,0% | 28,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 80,0% | 100,0% |
| Hienovaraiset värit | 10,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 44,4% | 57,1% |
| Maanläheinen | 11,1% | 28,6% |
| Monokromaattinen | 22,2% | 14,3% |
| Tumma | 11,1% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 11,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 80,0% | 100,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 14,3% |
| Pehmeä | 10,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 28,6% |
| Voimakas | 10,0% | 28,6% |
| Lausunto | 40,0% | 28,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 30,0% | 14,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 28,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 20,0% | 28,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 40,0% | 28,6% |
Mitkä ovat François Thomas Germain teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Terrine and salver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Recipient for spices | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wine Bucket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Second Vitrail De La Nef La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Details Of The Arc De Triom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centrepiece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cross Section Of The Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portail And Cross Section O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pair Of Candlesticks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan Of The Ground Floor Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä François Thomas Germain on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| venäjä | 100 | 33,3% |
Kuinka monta konsultointia päivässä François Thomas Germain, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 100 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa François Thomas Germain -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä François Thomas Germain -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Terrine and salver 200 vierailulla ja 29% kyselyosuudella. Yläpuolella on 4 sijoitusta.
Kuinka suuri on François Thomas Germain lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 900 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.
Mitkä François Thomas Germain teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Vaimea (Värikylläisyys) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 80% luettelosta.