Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frank Mcclure sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Frank Mcclure: lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Frank Mcclure -teoksen nimi oli Picnic Objects: 200 katselukertaa, mikä vastaa 9% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Ladyslippers ja Owls. Frank Mcclure-sivuja on katsottu 2 500 kertaa: 300 artistin omalla sivulla ja 2 200 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatiot vähentyivät 50% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 000. Lukijat tutkivat Vaimea (Värikylläisyys) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 50% käynneistä suhteessa 32% teoksista.
Frank Mcclure -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Frank Mcclure teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
Picnic Objects
200 käyntiä · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 käyntiä · 9,1%
-
3
Owls
200 käyntiä · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 käyntiä · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 käyntiä · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 käyntiä · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 käyntiä · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 käyntiä · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 käyntiä · 4,5%
-
10
Houseplant
100 käyntiä · 4,5%
Kuinka monta kertaa Frank Mcclure -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 100 | 1 900 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka usein Frank Mcclure -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä Frank Mcclure teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 44,0% | 36,4% |
| Kirkas tasapaino | 48,0% | 59,1% |
| Valoisa | 8,0% | 4,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 48,0% | 36,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 13,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 78,7% | 85,0% |
| Maanläheinen | 19,1% | 10,0% |
| Monokromaattinen | 2,1% | 5,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,0% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 70,0% | 72,7% |
| Voimakas | 6,0% | 9,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 4,5% |
| Pehmeä | 12,0% | 13,6% |
| Tasapainoinen | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas | 20,0% | 18,2% |
| Lausunto | 62,0% | 63,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 9,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 4,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 18,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 27,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 28,0% | 40,9% |
Mitä Frank Mcclure -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Frank Mcclure on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta Frank Mcclure -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 100 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 200 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä Frank Mcclure -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Frank Mcclure -teoksia katsotaan eniten?
- Picnic Objects, jolla on 200 vierailua (9% kaikista Frank Mcclure -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Frank Mcclure palveluksessa?
- 2 500 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 2 200 teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä Frank Mcclure teoksista lukijat pitävät eniten?
- Vaimea (Värikylläisyys): 50% käynneistä, kun taas 32% luettelosta.