František Kupka käyntitilastot

1871 – 1957

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa František Kupka sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

František Kupka: tilastot lyhyesti

Woman Picking Flowers on František Kupkain katsotuin teos: 1 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 7% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: The Black Idol (Resistance) ja Water. The Bather.. Yhteensä katselukertoja: 23 400 (4 500 artistin sivu, 18 900 teosta). Lasku 10% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (19 500 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (79%), puhelimet (20%) ja tabletit (1%) Havainto mieltymyksestä: Voimakas (Kontrasti), 26% käynneistä 8% luettelosta.

František Kupka -teokset katselujen perusteella (top 10)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on František Kupka:n katsotuin teos.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1 500 käyntiä · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1 400 käyntiä · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 käyntiä · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 käyntiä · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 käyntiä · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 käyntiä · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 käyntiä · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 käyntiä · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 käyntiä · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 käyntiä · 1,8%

Mikä on František Kupka-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20262 30017 200
Elo 20269001 100
Syy 20261 300500

Mikä on František Kupka -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten František Kupka -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Käytetäänkö František Kupka puhelimilla vai tietokoneilla?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet18 50079,1%
puhelimet4 70020,1%
tabletit2000,9%

Mikä on František Kupka lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
korea40026,7%
tšekki30020,0%
saksa20013,3%
englanti20013,3%
italia1006,7%
slovakia1006,7%
ukraina1006,7%
Chinese1006,7%

Mikä on František Kupka päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
to 24 Syy300
pe 25 Syy200
la 26 Syy200
su 27 Syy100
ma 28 Syy200
ti 29 Syy500
ke 30 Syy0
to 1 Lok100
pe 2 Lok200
la 3 Lok400
su 4 Lok400
ma 5 Lok500
ti 6 Lok100
ke 7 Lok800
to 8 Lok0
pe 9 Lok400
la 10 Lok300
su 11 Lok100
ma 12 Lok700
ti 13 Lok200
ke 14 Lok300
to 15 Lok (ennuste)100
pe 16 Lok (ennuste)300
la 17 Lok (ennuste)300
su 18 Lok (ennuste)200
ma 19 Lok (ennuste)500
ti 20 Lok (ennuste)300
ke 21 Lok (ennuste)400
to 22 Lok (ennuste)200
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)400
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)600
ti 27 Lok (ennuste)300
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)400
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)600
ti 3 Mar (ennuste)300
ke 4 Mar (ennuste)500

František Kupka: usein kysytyt kysymykset

Mikä on František Kupkain useimmin katsottu teos?

Woman Picking Flowers: 1 500 vierailua, 7% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.

Mikä on František Kupka lukijakunta?

23 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (4 500 artistin sivu, 18 900 teosta).

Konsultoidaanko František Kupka useammin puhelimella vai tietokoneella?

Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (79%), puhelimet (20%) ja tabletit (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 79%.

Suosivatko lukijat tiettyä František Kupka -teosten kategoriaa?

Kyllä, Voimakas (Kontrasti): 26% vierailuista vastaa 8% osuutta luettelosta.