Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Franz Roubaud sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Franz Roubaud: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Franz Roubaud on katsottu eniten: Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge, jolla on ollut 300 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 12% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Cossacks ja Two Cossack Men. Taiteilijan sivu avattiin 500 kertaa ja teosten sivut 2 100 kertaa, yhteensä 2 600 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 2 000. Lukijat valitsevat Kirkas tasapaino (Valoisuus) 44% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 30% osa koko luettelosta.
Franz Roubaud: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Franz Roubaud teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 käyntiä · 12,0%
-
2
Cossacks
200 käyntiä · 8,0%
-
3
Two Cossack Men
200 käyntiä · 8,0%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
200 käyntiä · 8,0%
-
5
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 käyntiä · 4,0%
-
6
Boat On The Shore
100 käyntiä · 4,0%
-
7
Falconer
100 käyntiä · 4,0%
-
8
Circassians Crossing A River At Sunset
100 käyntiä · 4,0%
-
9
Cossacks In A Mountain River
100 käyntiä · 4,0%
-
10
Cosaque Sur Un Cheval Blanc
100 käyntiä · 4,0%
Milloin Franz Roubaud -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 300 | 1 700 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Franz Roubaud -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Franz Roubaud teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 12,0% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 44,0% |
| Kirkas tasapaino | 30,0% | 44,0% |
| Valoisa | 8,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 46,0% | 56,0% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 16,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,0% | 28,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 61,9% | 60,9% |
| Maanläheinen | 26,2% | 34,8% |
| Tumma | 7,1% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 2,4% | 4,3% |
| Monokromaattinen | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 38,0% | 40,0% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 44,0% |
| Voimakas | 20,0% | 16,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 8,0% |
| Pehmeä | 24,0% | 24,0% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 20,0% |
| Voimakas | 30,0% | 16,0% |
| Lausunto | 28,0% | 32,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 32,0% | 36,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 16,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 22,0% | 16,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,0% | 12,0% |
Mitkä ovat Franz Roubaud teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malakhov1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caravanserai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dadon Shemakha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks In A Mountain River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Hay Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Franz Roubaud on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Franz Roubaud, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa Franz Roubaud -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Franz Roubaud -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge 300 vierailulla ja 12% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Franz Roubaud lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 2 600 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 500 taiteilijan sivulla, 2 100 teoksissa.
Mitkä Franz Roubaud teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Kirkas tasapaino (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 44% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 30% luettelosta.