Frederic Edwin Church Kuka tutkii arkistoja ja mitkä teokset

1826 – 1900

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frederic Edwin Church sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Frederic Edwin Church: mitä konsultoinnit osoittavat

Teosta Frederic Edwin Church on katsottu eniten: Andien sydän, jolla on ollut 1 800 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 9% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Twilight in the Wilderness ja Cotopaxi. Taiteilijan sivu avattiin 2 500 kertaa ja teosten sivut 18 000 kertaa, yhteensä 20 500 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 58%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 14 900. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (87%), puhelimet (10%) ja tabletit (2%) laitteilla. Lukijat valitsevat Maanläheinen (Väripaletti) 65% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 44% osa koko luettelosta.

Frederic Edwin Church: 10 katsotuimmat teosta

Jokainen merkintä näyttää Frederic Edwin Church teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Andien sydän 1 Andien sydän, 1859 1 800 käyntiä · 8,8%
  2. Twilight in the Wilderness 2 Twilight in the Wilderness, 1860 1 400 käyntiä · 6,9%
  3. Cotopaxi 3 Cotopaxi, 1855 900 käyntiä · 4,4%
  4. Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise 4 Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise, 1850 700 käyntiä · 3,4%
  5. New England Landscape (also known as Evening after a Storm) 5 New England Landscape (also known as Evening after a Storm), 1849 700 käyntiä · 3,4%
  6. Cotopaxi, Ecuador 6 Cotopaxi, Ecuador, 1862 700 käyntiä · 3,4%
  7. Autumn 7 Autumn, 1875 500 käyntiä · 2,5%
  8. Fern Walk 8 Fern Walk, 1865 500 käyntiä · 2,5%
  9. Niagara Falls, from the American Side 9 Niagara Falls, from the American Side, 1867 400 käyntiä · 2,0%
  10. Ridges in the Blue Mountains, Jamaica 10 Ridges in the Blue Mountains, Jamaica, 1865 300 käyntiä · 1,5%

Milloin Frederic Edwin Church -tietoja on katsottu?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Taulukon luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100400
Hei 20261 90013 000
Elo 20263003 300
Syy 20262001 300

Milloin Frederic Edwin Church -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Frederic Edwin Church teoksista eniten katsotut kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Taulukon luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Andien sydän0000000005001 000300
Twilight in the Wilderness00000000100600100200
Cotopaxi0000000000100100
The Heart of the Andes0000000001001000
The Parthenon00000000001000
Autumn0000000003001000
South American Landscape00000000001000
El Rio de Luz (also known a…00000000010000
Jerusalem from the Mount of…000000000000
The Old Boat (also known as…0000000001000100

Miten Frederic Edwin Church -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Taulukon luvut
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet17 90087,3%
puhelimet2 10010,2%
tabletit5002,4%

Millä kielillä Frederic Edwin Church on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Taulukon luvut
KieliKäynnitJaa
englanti40040,0%
Chinese30030,0%
espanja10010,0%
italia10010,0%
korea10010,0%

Kuinka monta konsultointia päivässä Frederic Edwin Church, ja seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Taulukon luvut
PäiväKäynnit
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy100
ke 30 Syy300
to 1 Lok0
pe 2 Lok400
la 3 Lok0
su 4 Lok300
ma 5 Lok0
ti 6 Lok100
ke 7 Lok600
to 8 Lok600
pe 9 Lok0
la 10 Lok1 000
su 11 Lok200
ma 12 Lok400
ti 13 Lok300
ke 14 Lok400
to 15 Lok0
pe 16 Lok1 200
la 17 Lok (ennuste)800
su 18 Lok (ennuste)400
ma 19 Lok (ennuste)300
ti 20 Lok (ennuste)400
ke 21 Lok (ennuste)1 000
to 22 Lok (ennuste)500
pe 23 Lok (ennuste)1 300
la 24 Lok (ennuste)1 000
su 25 Lok (ennuste)500
ma 26 Lok (ennuste)400
ti 27 Lok (ennuste)500
ke 28 Lok (ennuste)1 200
to 29 Lok (ennuste)600
pe 30 Lok (ennuste)1 500
la 31 Lok (ennuste)1 100
su 1 Mar (ennuste)500
ma 2 Mar (ennuste)400
ti 3 Mar (ennuste)500
ke 4 Mar (ennuste)1 400
to 5 Mar (ennuste)700
pe 6 Mar (ennuste)1 700

Tietoa Frederic Edwin Church -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Frederic Edwin Church -teosta katsotaan useimmin?

Ennenkäytössä Andien sydän 1 800 vierailulla ja 9% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Frederic Edwin Church lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?

20 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 2 500 taiteilijan sivulla, 18 000 teoksissa.

Mitä laitteita Frederic Edwin Church -taiteilijan lukijat käyttävät?

He käyttävät laitteita tietokoneet (87%), puhelimet (10%) ja tabletit (2%); tietokoneet muodostaa 87% yhteyksistä.

Mitkä Frederic Edwin Church teokset vastaavat lukijoiden valintoja?

Maanläheinen (Väripaletti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 65% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 44% luettelosta.