Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frederick William Hayes sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Frederick William Hayes: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Frederick William Hayes on katsottu eniten: Rock and Mountains, jolla on ollut 300 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 8% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Llanbedrog ja Twilight, Criccieth. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 3 700 kertaa, yhteensä 4 300 kertaa. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 4 000. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (100%) laitteilla. Lukijat valitsevat Luonnonläheinen (Tunnelma) 33% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 8% osa koko luettelosta.
Frederick William Hayes: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Frederick William Hayes teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 käyntiä · 8,1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 käyntiä · 5,4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 käyntiä · 5,4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 käyntiä · 5,4%
-
5
Skyscape, 1883
200 käyntiä · 5,4%
-
6
River Scene, 1883
200 käyntiä · 5,4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 käyntiä · 2,7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 käyntiä · 2,7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 käyntiä · 2,7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 käyntiä · 2,7%
Milloin Frederick William Hayes -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 500 | 3 500 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin Frederick William Hayes -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Frederick William Hayes teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 83,3% | 66,7% |
| Luonnonläheinen | 8,3% | 33,3% |
| Nostalginen | 8,3% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 8,0% | 5,4% |
| Pehmeä valoisuus | 36,0% | 40,5% |
| Kirkas tasapaino | 54,0% | 54,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,0% | 54,0% |
| Hienovaraiset värit | 36,0% | 29,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 24,0% | 16,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,0% | 16,2% |
| Tasapainoinen | 68,0% | 81,1% |
| Voimakas | 8,0% | 2,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 8,1% |
| Pehmeä | 34,0% | 37,8% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 16,2% |
| Voimakas | 28,0% | 16,2% |
| Lausunto | 14,0% | 21,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 22,0% | 27,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 29,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 8,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 35,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Frederick William Hayes teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Miten Frederick William Hayes -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 300 | 100,0% |
Millä kielillä Frederick William Hayes on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Frederick William Hayes, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 200 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 300 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 400 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 400 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Frederick William Hayes -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Frederick William Hayes -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Rock and Mountains 300 vierailulla ja 8% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Frederick William Hayes lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 4 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 3 700 teoksissa.
Mitä laitteita Frederick William Hayes -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (100%); tietokoneet muodostaa 100% yhteyksistä.
Mitkä Frederick William Hayes teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Luonnonläheinen (Tunnelma) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 33% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 8% luettelosta.