Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gaspar De Crayer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gaspar De Crayer: tilastot lyhyesti
Aleksander ja Diogenes on Gaspar De Crayerin katsotuin teos: 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 31% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Triumph of Scipio Africanus ja LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE. Yhteensä katselukertoja: 2 400 (900 artistin sivu, 1 500 teosta). Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 600 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Pehmeä (Kontrasti), 88% käynneistä 28% luettelosta.
Gaspar De Crayer -teokset katselujen perusteella (top 7)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Gaspar De Crayer:n katsotuin teos.
-
1
Aleksander ja Diogenes
500 käyntiä · 31,2%
-
2
Triumph of Scipio Africanus, 1634
400 käyntiä · 25,0%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE
300 käyntiä · 18,8%
-
4
The Adoration of the Shepherds, Gaspar de Crayer, c. 1640 - c. 1650, 1650
100 käyntiä · 6,2%
-
5
The Ascension of Saint Catherine, 1641
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Saint Augustine in Ecstasy, 1648
100 käyntiä · 6,2%
-
7
Van dyck de crayer.
100 käyntiä · 6,2%
Mikä on Gaspar De Crayer-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 700 | 900 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Mikä on Gaspar De Crayer -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Gaspar De Crayer -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaikuttava | 20,0% | 41,7% |
| Dramaattinen | 20,0% | 33,3% |
| Hengellinen | 20,0% | 25,0% |
| Melankolinen | 20,0% | 0,0% |
| Pohtiva | 20,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 44,8% | 43,8% |
| Pehmeä varjo | 44,8% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 10,3% | 31,2% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 31,0% | 6,2% |
| Hienovaraiset värit | 24,1% | 31,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 24,1% | 12,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 17,2% | 31,2% |
| Voimakas väri | 3,5% | 18,8% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 73,1% | 50,0% |
| Tumma | 23,1% | 50,0% |
| Neutraalit sävyt | 3,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 44,8% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 41,4% | 12,5% |
| Voimakas | 13,8% | 50,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 13,8% | 6,2% |
| Pehmeä | 27,6% | 87,5% |
| Tasapainoinen | 3,5% | 0,0% |
| Voimakas | 34,5% | 6,2% |
| Lausunto | 20,7% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 3,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,8% | 62,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,5% | 37,5% |
Miten Gaspar De Crayer -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Cardinal Infante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aleksander ja Diogenes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX ENTRE SA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph of Scipio Africanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of St Rosalie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Study of a Young Moor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Bruno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Gaspar De Crayer lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Gaspar De Crayer päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Gaspar De Crayer: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Gaspar De Crayerin useimmin katsottu teos?
- Aleksander ja Diogenes: 500 vierailua, 31% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 7.
Mikä on Gaspar De Crayer lukijakunta?
- 2 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (900 artistin sivu, 1 500 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Gaspar De Crayer -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Pehmeä (Kontrasti): 88% vierailuista vastaa 28% osuutta luettelosta.