Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gaurang Kumar Shah sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gaurang Kumar Shah: tilastot lyhyesti
Mohini: Textile on Gaurang Kumar Shahin katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 25% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Madalasa and Rutudwaja: Textile ja Arjuna Subhadra: Textile. Yhteensä katselukertoja: 700 (100 artistin sivu, 600 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (600 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Nostalginen (Tunnelma), 67% käynneistä 19% luettelosta.
Gaurang Kumar Shah -teokset katselujen perusteella (top 7)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Gaurang Kumar Shah:n katsotuin teos.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 käyntiä · 25,0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 käyntiä · 12,5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 käyntiä · 12,5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 käyntiä · 12,5%
Mikä on Gaurang Kumar Shah-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Mikä on Gaurang Kumar Shah -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Gaurang Kumar Shah -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Mystinen | 43,8% | 0,0% |
| Nostalginen | 18,8% | 66,7% |
| Romanttinen | 12,5% | 33,3% |
| Klassinen | 12,5% | 0,0% |
| Maanläheinen | 6,2% | 0,0% |
| Seesteinen | 6,2% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 25,0% | 66,7% |
| Hengellinen | 31,2% | 0,0% |
| Dramaattinen | 12,5% | 0,0% |
| Romanttinen | 6,2% | 33,3% |
| Lohduttava ja turvallinen | 6,2% | 0,0% |
| Energisoiva | 6,2% | 0,0% |
| Pohtiva | 6,2% | 0,0% |
| Seesteinen | 6,2% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 3,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 65,5% | 37,5% |
| Kirkas tasapaino | 31,0% | 62,5% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 48,3% | 62,5% |
| Hienovaraiset värit | 41,4% | 37,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,3% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,7% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 79,3% | 62,5% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 3,5% | 0,0% |
| Pehmeä | 41,4% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 10,3% | 12,5% |
| Voimakas | 17,2% | 25,0% |
| Lausunto | 27,6% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 48,3% | 37,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 24,1% | 37,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,8% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 13,8% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Gaurang Kumar Shah -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Gaurang Kumar Shah lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Gaurang Kumar Shah päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Gaurang Kumar Shah: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Gaurang Kumar Shahin useimmin katsottu teos?
- Mohini: Textile: 200 vierailua, 25% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 7.
Mikä on Gaurang Kumar Shah lukijakunta?
- 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (100 artistin sivu, 600 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Gaurang Kumar Shah -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Nostalginen (Tunnelma): 67% vierailuista vastaa 19% osuutta luettelosta.