Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gene Davis sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gene Davis: tilastot lyhyesti
Hot Beat on Gene Davisin katsotuin teos: 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 6% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: 5th Anniversary, Kennedy Center ja Bullet Proof, from the portfolio Series I. Yhteensä katselukertoja: 8 200 (1 600 artistin sivu, 6 600 teosta). Nousu 200% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (6 100 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (85%), puhelimet (12%) ja tabletit (2%) Havainto mieltymyksestä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus), 41% käynneistä 20% luettelosta.
Gene Davis -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Gene Davis:n katsotuin teos.
-
1
Hot Beat, 1964
500 käyntiä · 6,1%
-
2
5th Anniversary, Kennedy Center
500 käyntiä · 6,1%
-
3
Bullet Proof, from the portfolio Series I, 1969
300 käyntiä · 3,7%
-
4
Gothic Jab, 1968
300 käyntiä · 3,7%
-
5
(Series I, portfolio) John Barley Corn, 1969
200 käyntiä · 2,4%
-
6
Flower Machine, 1964
200 käyntiä · 2,4%
-
7
Shabazz
200 käyntiä · 2,4%
-
8
U.S. Olympics Editions 1976, 1976
200 käyntiä · 2,4%
-
9
Toy Box, 1976
200 käyntiä · 2,4%
-
10
Untitled (Pink Stripes Gray Box), 1976
200 käyntiä · 2,4%
Mikä on Gene Davis-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 500 | 5 600 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 200 | 100 |
| Lok 2026 | 800 | 100 |
Mikä on Gene Davis -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Gene Davis -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,0% | 6,1% |
| Pehmeä varjo | 8,0% | 12,2% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 41,5% |
| Kirkas tasapaino | 22,0% | 7,3% |
| Valoisa | 42,0% | 32,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,0% | 36,6% |
| Hienovaraiset värit | 14,0% | 15,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,0% | 12,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 22,0% | 26,8% |
| Voimakas väri | 4,0% | 8,5% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 18,6% | 34,8% |
| Neutraalit sävyt | 25,6% | 29,0% |
| Pastellisävyt | 30,2% | 8,7% |
| Monokromaattinen | 16,3% | 14,5% |
| Maanläheinen | 7,0% | 13,0% |
| Luonnonläheinen | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,0% | 23,2% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 39,0% |
| Voimakas | 30,0% | 37,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 44,0% | 31,7% |
| Pehmeä | 20,0% | 18,3% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 9,8% |
| Voimakas | 12,0% | 11,0% |
| Lausunto | 20,0% | 29,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 26,0% | 45,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 11,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,0% | 11,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,0% | 20,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 22,0% | 12,2% |
Miten Gene Davis -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| (Series I, portfolio) Jack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Bullet Proof, from the port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mardi Gras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (The World Agrees) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Leaping Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Microhead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Four Heads) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Käytetäänkö Gene Davis puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 7 000 | 85,4% |
| puhelimet | 1 000 | 12,2% |
| tabletit | 200 | 2,4% |
Mikä on Gene Davis lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 300 | 42,9% |
| ranska | 300 | 42,9% |
| espanja | 100 | 14,3% |
Mikä on Gene Davis päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 200 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 100 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Gene Davis: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Gene Davisin useimmin katsottu teos?
- Hot Beat: 500 vierailua, 6% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Gene Davis lukijakunta?
- 8 200 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (1 600 artistin sivu, 6 600 teosta).
Konsultoidaanko Gene Davis useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (85%), puhelimet (12%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 85%.
Suosivatko lukijat tiettyä Gene Davis -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 41% vierailuista vastaa 20% osuutta luettelosta.