Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Harvey sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
George Harvey: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta George Harvey on katsottu eniten: Rev. thomas guthrie,, jolla on ollut 300 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 9% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Study for the Painting 'The Battle of Drumclog' ja Far From Home. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 2 800 kertaa, yhteensä 3 400 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 3 100. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (85%) ja puhelimet (15%) laitteilla. Lukijat valitsevat Voimakas (Kontrasti) 36% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 22% osa koko luettelosta.
George Harvey: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää George Harvey teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Rev. thomas guthrie,
300 käyntiä · 9,1%
-
2
Study for the Painting 'The Battle of Drumclog'
300 käyntiä · 9,1%
-
3
Far From Home
200 käyntiä · 6,1%
-
4
Family At The Law Court
200 käyntiä · 6,1%
-
5
His Own Catch Of Trout
200 käyntiä · 6,1%
-
6
The Covenanter's Baptism
100 käyntiä · 3,0%
-
7
Self-Portrait, 1830
100 käyntiä · 3,0%
-
8
A Boy And A Girl With A Collie Dog Standing By A Stream (study For 'the Covenanters' Baptism')
100 käyntiä · 3,0%
-
9
The Wee Deil
100 käyntiä · 3,0%
-
10
Two Children
100 käyntiä · 3,0%
Milloin George Harvey -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 2 500 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin George Harvey -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat George Harvey teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 36,0% | 30,3% |
| Pehmeä varjo | 24,0% | 30,3% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 24,2% |
| Kirkas tasapaino | 18,0% | 12,1% |
| Valoisa | 4,0% | 3,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 24,2% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 45,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,0% | 15,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 15,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 58,5% | 53,8% |
| Neutraalit sävyt | 29,3% | 26,9% |
| Tumma | 12,2% | 19,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 44,0% | 36,4% |
| Tasapainoinen | 48,0% | 54,5% |
| Voimakas | 8,0% | 9,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 18,2% |
| Pehmeä | 22,0% | 12,1% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 12,1% |
| Voimakas | 22,0% | 36,4% |
| Lausunto | 22,0% | 21,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 3,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 6,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 3,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 36,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,0% | 51,5% |
Mitkä ovat George Harvey teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Covenanter's Baptism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extracting Stings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baptism On The Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aged Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Young Man In A Riding Cloak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catechising In A Scottish S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Child Restored | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Covenanters' Preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Miten George Harvey -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 900 | 85,3% |
| puhelimet | 500 | 14,7% |
Millä kielillä George Harvey on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä George Harvey, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa George Harvey -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä George Harvey -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Rev. thomas guthrie, 300 vierailulla ja 9% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on George Harvey lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 3 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 2 800 teoksissa.
Mitä laitteita George Harvey -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (85%) ja puhelimet (15%); tietokoneet muodostaa 85% yhteyksistä.
Mitkä George Harvey teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Voimakas (Kontrasti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 36% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 22% luettelosta.