Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Race sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
George Race: tilastot lyhyesti
'Request' LT629 on George Racein katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 17% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: 'John and Norah' LT203 ja 'Devon County' LT526. Yhteensä katselukertoja: 1 500 (500 artistin sivu, 1 000 teosta). Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Kirkas tasapaino (Valoisuus), 75% käynneistä 50% luettelosta.
George Race -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on George Race:n katsotuin teos.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 käyntiä · 16,7%
-
2
'John and Norah' LT203, 1924
200 käyntiä · 16,7%
-
3
'Devon County' LT526, 1921
100 käyntiä · 8,3%
-
4
'Smilax' LT594, 1911
100 käyntiä · 8,3%
-
5
'East Briton' LT447, 1921
100 käyntiä · 8,3%
-
6
'Shipmates' LT1134, 1925
100 käyntiä · 8,3%
-
7
'Renovate' LT307, 1910
100 käyntiä · 8,3%
-
8
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
100 käyntiä · 8,3%
-
9
The 'Dominican', GY406, 1899
100 käyntiä · 8,3%
-
10
The 'Bermuda', GY56, 1905
100 käyntiä · 8,3%
Mikä on George Race-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 900 |
| Elo 2026 | 200 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Mikä on George Race -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä George Race -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,1% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 2,1% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 35,4% | 25,0% |
| Kirkas tasapaino | 50,0% | 75,0% |
| Valoisa | 10,4% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 33,3% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 35,4% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 27,1% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,2% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 91,9% | 100,0% |
| Tumma | 2,7% | 0,0% |
| Maanläheinen | 2,7% | 0,0% |
| Luonnonläheinen | 2,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,9% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 64,6% | 33,3% |
| Voimakas | 12,5% | 33,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 6,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 16,7% |
| Voimakas | 25,0% | 16,7% |
| Lausunto | 56,2% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 31,2% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 25,0% | 41,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,6% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 25,0% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,2% | 16,7% |
Miten George Race -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Request' LT629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 'Laburnum' LT1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Vigilant' LT1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Mary Adeline' LT650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Shipmates' LT1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Smilax' LT594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Incentive' LT581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Smack, GY732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Bountiful' LT1151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on George Race lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on George Race päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
George Race: usein kysytyt kysymykset
Mikä on George Racein useimmin katsottu teos?
- 'Request' LT629: 200 vierailua, 17% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on George Race lukijakunta?
- 1 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 1 000 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä George Race -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 75% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.