Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Stanfield Walters sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
George Stanfield Walters: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta George Stanfield Walters on katsottu eniten: A Barge Going Down The Thames, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 29% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Shipping Off A Coast ja An Extensive Landscape. Taiteilijan sivu avattiin 1 000 kertaa ja teosten sivut 500 kertaa, yhteensä 1 500 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 67%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 100. Lukijat valitsevat Seesteinen (Kontrasti) 86% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 44% osa koko luettelosta.
George Stanfield Walters: 6 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää George Stanfield Walters teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
A Barge Going Down The Thames
200 käyntiä · 28,6%
-
2
Shipping Off A Coast
100 käyntiä · 14,3%
-
3
An Extensive Landscape
100 käyntiä · 14,3%
-
4
Ryde Harbour
100 käyntiä · 14,3%
-
5
Rowing Out To The Fishing Fleet
100 käyntiä · 14,3%
-
6
A Fisherman On The River Stour Off The Shotley Peninsula
100 käyntiä · 14,3%
Milloin George Stanfield Walters -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 400 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin George Stanfield Walters -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat George Stanfield Walters teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,2% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 15,6% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 37,8% | 28,6% |
| Valoisa | 44,4% | 71,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 71,1% | 57,1% |
| Hienovaraiset värit | 8,9% | 14,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 13,3% | 14,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,7% | 14,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 83,3% | 71,4% |
| Maanläheinen | 9,5% | 14,3% |
| Monokromaattinen | 2,4% | 14,3% |
| Pastellisävyt | 4,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 42,2% | 14,3% |
| Tasapainoinen | 42,2% | 57,1% |
| Voimakas | 15,6% | 28,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 44,4% | 85,7% |
| Pehmeä | 26,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 4,4% | 0,0% |
| Voimakas | 13,3% | 14,3% |
| Lausunto | 11,1% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,3% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,1% | 42,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 28,9% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 35,6% | 57,1% |
Mitkä ovat George Stanfield Walters teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wallow Crag, Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When The West With Evening… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening shipping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lock On The Upper Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Coastal Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watchful Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caught In A Swell Off Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barges And Other Shipping A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä George Stanfield Walters on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 300 | 75,0% |
| japani | 100 | 25,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä George Stanfield Walters, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 200 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 200 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 200 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 300 |
Tietoa George Stanfield Walters -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä George Stanfield Walters -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä A Barge Going Down The Thames 200 vierailulla ja 29% kyselyosuudella. Yläpuolella on 6 sijoitusta.
Kuinka suuri on George Stanfield Walters lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 1 000 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa.
Mitkä George Stanfield Walters teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Seesteinen (Kontrasti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 86% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 44% luettelosta.