Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harold Wyllie sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harold Wyllie: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Harold Wyllie on katsottu eniten: Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, jolla on ollut 100 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 17% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 ja Army Reconnaissance. Taiteilijan sivu avattiin 700 kertaa ja teosten sivut 500 kertaa, yhteensä 1 200 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 konsultointien määrä kasvoi 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 900. Lukijat valitsevat Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) 50% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 17% osa koko luettelosta.
Harold Wyllie: 6 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Harold Wyllie teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 käyntiä · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 käyntiä · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 käyntiä · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 käyntiä · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 käyntiä · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 käyntiä · 16,7%
Milloin Harold Wyllie -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 500 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
Milloin Harold Wyllie -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Harold Wyllie teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,1% | 16,7% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 44,4% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 38,9% | 50,0% |
| Valoisa | 5,6% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 27,8% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 38,9% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 33,3% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 78,6% | 60,0% |
| Maanläheinen | 14,3% | 20,0% |
| Monokromaattinen | 7,1% | 20,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,7% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 72,2% | 66,7% |
| Voimakas | 11,1% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 27,8% | 50,0% |
| Pehmeä | 38,9% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 22,2% | 16,7% |
| Lausunto | 11,1% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,7% | 50,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 22,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,7% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 33,3% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 11,1% | 0,0% |
Mitkä ovat Harold Wyllie teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Close of Day' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Sole Bay, 28… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Air and Naval Battle off Sp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of St Vincent, 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Armada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Whitley' Coming to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Harold Wyllie on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Harold Wyllie, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Harold Wyllie -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Harold Wyllie -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 100 vierailulla ja 17% kyselyosuudella. Yläpuolella on 6 sijoitusta.
Kuinka suuri on Harold Wyllie lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 200 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 700 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa.
Mitkä Harold Wyllie teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 50% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 17% luettelosta.