Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harry Rutherford sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harry Rutherford: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Harry Rutherford on katsottu eniten: Sunday Afternoon, Hyde, jolla on ollut 1 000 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 44% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Mill Girls, Ashton, Lancashire ja The Custodian. Taiteilijan sivu avattiin 400 kertaa ja teosten sivut 800 kertaa, yhteensä 1 200 kertaa. Aikavälillä Syy 2026–Lok 2026 konsultointien määrä kasvoi 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 500. Lukijat valitsevat Tumma (Valoisuus) 43% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 4% osa koko luettelosta.
Harry Rutherford: 8 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Harry Rutherford teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1 000 käyntiä · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 käyntiä · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 käyntiä · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 käyntiä · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 käyntiä · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 käyntiä · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 käyntiä · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 käyntiä · 4,3%
Milloin Harry Rutherford -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 200 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 400 |
Milloin Harry Rutherford -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Harry Rutherford teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,9% | 43,5% |
| Pehmeä varjo | 42,3% | 21,7% |
| Pehmeä valoisuus | 34,6% | 34,8% |
| Kirkas tasapaino | 11,5% | 0,0% |
| Valoisa | 7,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,8% | 30,4% |
| Hienovaraiset värit | 61,5% | 69,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 7,7% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 68,4% | 100,0% |
| Neutraalit sävyt | 26,3% | 0,0% |
| Tumma | 5,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 19,2% | 26,1% |
| Tasapainoinen | 76,9% | 73,9% |
| Voimakas | 3,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 30,8% | 69,6% |
| Tasapainoinen | 19,2% | 4,3% |
| Voimakas | 7,7% | 17,4% |
| Lausunto | 23,1% | 8,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,5% | 13,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 19,2% | 17,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 23,1% | 21,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,3% | 47,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
Mitkä ovat Harry Rutherford teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Harry Rutherford on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Harry Rutherford, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 1 000 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Harry Rutherford -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Harry Rutherford -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Sunday Afternoon, Hyde 1 000 vierailulla ja 44% kyselyosuudella. Yläpuolella on 8 sijoitusta.
Kuinka suuri on Harry Rutherford lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 200 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 400 taiteilijan sivulla, 800 teoksissa.
Mitkä Harry Rutherford teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Tumma (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 43% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 4% luettelosta.