Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hugues Merle sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Hugues Merle: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Hugues Merle on katsottu eniten: The Lunatic Of Étretat, jolla on ollut 3 600 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 34% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat The Lunatic of Etretat ja Ruth In The Fields. Taiteilijan sivu avattiin 2 400 kertaa ja teosten sivut 8 300 kertaa, yhteensä 10 700 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 konsultointien määrä kasvoi 84%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 5 300. Lukijat tarkastelevat tietoja puhelimet (50%), tietokoneet (43%) ja tabletit (7%) laitteilla. Lukijat valitsevat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) 90% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 46% osa koko luettelosta.
Hugues Merle: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Hugues Merle teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 käyntiä · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 käyntiä · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 käyntiä · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 käyntiä · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 käyntiä · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 käyntiä · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 käyntiä · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 käyntiä · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 käyntiä · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 käyntiä · 1,0%
Milloin Hugues Merle -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Elo 2026 | 0 | 1 900 |
| Syy 2026 | 1 100 | 2 400 |
Milloin Hugues Merle -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Hugues Merle teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 48,0% | 46,7% |
| Pehmeä varjo | 28,0% | 41,9% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 4,8% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 6,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 46,0% | 37,1% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 50,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,0% | 4,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 7,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 87,5% | 99,0% |
| Tumma | 9,4% | 1,0% |
| Neutraalit sävyt | 3,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 54,0% | 81,0% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 11,4% |
| Voimakas | 4,0% | 7,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 14,0% | 4,8% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 0,9% |
| Voimakas | 20,0% | 8,6% |
| Lausunto | 56,0% | 85,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 0,9% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,0% | 2,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 0,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 89,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,0% | 5,7% |
Mitkä ovat Hugues Merle teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| Thoughts of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth of Hungary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Miten Hugues Merle -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 5 400 | 50,5% |
| tietokoneet | 4 600 | 43,0% |
| tabletit | 700 | 6,5% |
Millä kielillä Hugues Merle on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 45,5% |
| espanja | 300 | 27,3% |
| ranska | 100 | 9,1% |
| portugali | 100 | 9,1% |
| venäjä | 100 | 9,1% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Hugues Merle, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 600 |
| ke 30 Syy | 400 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 300 |
| pe 9 Lok | 200 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 300 |
| ke 14 Lok | 200 |
| to 15 Lok | 600 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 400 |
| to 22 Lok (ennuste) | 500 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 200 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 400 |
| to 29 Lok (ennuste) | 500 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 200 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 600 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 500 |
| to 5 Mar (ennuste) | 600 |
Tietoa Hugues Merle -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Hugues Merle -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä The Lunatic Of Étretat 3 600 vierailulla ja 34% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Hugues Merle lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 10 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 2 400 taiteilijan sivulla, 8 300 teoksissa.
Mitä laitteita Hugues Merle -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita puhelimet (50%), tietokoneet (43%) ja tabletit (7%); puhelimet muodostaa 50% yhteyksistä.
Mitkä Hugues Merle teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 90% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 46% luettelosta.