Isaak Levitan Lukijamäärät ja konsultointitilastot

1860 – 1900

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Isaak Levitan sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Isaak Levitan: lukijatietoja

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Isaak Levitan -teoksen nimi oli Lake. Rus.: 800 katselukertaa, mikä vastaa 2% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Lake. Spring. ja A river. Isaak Levitan-sivuja on katsottu 33 100 kertaa: 4 000 artistin omalla sivulla ja 29 100 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatioiden määrä kasvoi 30% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 26 900. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (95%), puhelimet (3%) ja tabletit (1%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Melankolinen (Tunteen sävy) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 56% käynneistä suhteessa 29% teoksista.

Isaak Levitan -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Isaak Levitan teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 käyntiä · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 käyntiä · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 käyntiä · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 käyntiä · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 käyntiä · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 käyntiä · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 käyntiä · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 käyntiä · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 käyntiä · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 käyntiä · 0,9%

Kuinka monta kertaa Isaak Levitan -tietoja katsotaan kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261001 500
Hei 20262 50024 400
Elo 20264001 600
Syy 20261 0001 600

Kuinka usein Isaak Levitan -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä Isaak Levitan -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Millä laitteilla Isaak Levitan on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet31 60095,5%
puhelimet1 1003,3%
tabletit4001,2%

Millä kielillä Isaak Levitan on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
englanti40036,4%
ranska20018,2%
unkari20018,2%
espanja1009,1%
italia1009,1%
Chinese1009,1%

Kuinka monta Isaak Levitan -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
to 24 Syy100
pe 25 Syy0
la 26 Syy100
su 27 Syy400
ma 28 Syy100
ti 29 Syy400
ke 30 Syy0
to 1 Lok400
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok200
ma 5 Lok100
ti 6 Lok0
ke 7 Lok100
to 8 Lok200
pe 9 Lok200
la 10 Lok200
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok500
ke 14 Lok100
to 15 Lok (ennuste)300
pe 16 Lok (ennuste)100
la 17 Lok (ennuste)200
su 18 Lok (ennuste)300
ma 19 Lok (ennuste)100
ti 20 Lok (ennuste)400
ke 21 Lok (ennuste)100
to 22 Lok (ennuste)300
pe 23 Lok (ennuste)100
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)300
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)400
ke 28 Lok (ennuste)100
to 29 Lok (ennuste)300
pe 30 Lok (ennuste)100
la 31 Lok (ennuste)200
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)400
ke 4 Mar (ennuste)100

Kysymyksiä Isaak Levitan -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Isaak Levitan -teoksia katsotaan eniten?

Lake. Rus., jolla on 800 vierailua (2% kaikista Isaak Levitan -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.

Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Isaak Levitan palveluksessa?

33 100 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 4 000 taiteilijan sivulla ja 29 100 teosten sivuilla.

Millä laitteilla Isaak Levitan on esillä?

Isaak Levitan-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (95%), puhelimet (3%) ja tabletit (1%) laitteella; tietokoneet muodostaa 95% katseluista.

Minkä tyyppisistä Isaak Levitan teoksista lukijat pitävät eniten?

Melankolinen (Tunteen sävy): 56% käynneistä, kun taas 29% luettelosta.