Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Bentley sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Bentley: lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun James Bentley -teoksen nimi oli The Derelict Knowle Hill Brickworks, Buckley, Pre 1939: 300 katselukertaa, mikä vastaa 17% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Buckley Jubilee, 1994 ja Tramway or Rail Exchange Sidings, Knowle Hill. James Bentley-sivuja on katsottu 1 700 kertaa: 300 artistin omalla sivulla ja 1 400 yksittäisten teosten sivuilla. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 300. Lukijat tutkivat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 33% käynneistä suhteessa 16% teoksista.
James Bentley -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
James Bentley teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
The Derelict Knowle Hill Brickworks, Buckley, Pre 1939
300 käyntiä · 16,7%
-
2
Buckley Jubilee, 1994, 1994
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Tramway or Rail Exchange Sidings, Knowle Hill
200 käyntiä · 11,1%
-
4
Buckley Pot Seller
200 käyntiä · 11,1%
-
5
Little Mountain – Ewloe Collieries, 1871, 1995
100 käyntiä · 5,6%
-
6
Nineteenth Century Traffic Hazards on Lane End, Buckley, c.1890–1900
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Toc H, Buckley, Spring 1992
100 käyntiä · 5,6%
-
8
J. B. Gregory's Colliery, c.1910
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Buckley Junction
100 käyntiä · 5,6%
-
10
The Night Lodger, Trap Brickworks
100 käyntiä · 5,6%
Kuinka monta kertaa James Bentley -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein James Bentley -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä James Bentley teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 6,1% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 32,6% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 42,9% | 55,6% |
| Valoisa | 18,4% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 4,1% | 5,6% |
| Hienovaraiset värit | 34,7% | 38,9% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 38,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,6% | 16,7% |
| Voimakas väri | 2,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 51,1% | 38,9% |
| Maanläheinen | 29,8% | 44,4% |
| Pastellisävyt | 10,6% | 16,7% |
| Tumma | 8,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 4,1% | 5,6% |
| Tasapainoinen | 42,9% | 50,0% |
| Voimakas | 53,1% | 44,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,2% | 5,6% |
| Pehmeä | 44,9% | 38,9% |
| Tasapainoinen | 20,4% | 27,8% |
| Voimakas | 16,3% | 16,7% |
| Lausunto | 10,2% | 11,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,3% | 5,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,4% | 22,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,3% | 33,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,9% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 6,1% | 5,6% |
Mitä James Bentley -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buckley Jubilee, 1994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Snow in Late April, 1999, M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Buckley Pot Seller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| And Now for the Tea Party (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choosin' a Name | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Brickworks, Elm Bran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Rollants Where are we ' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sealing a Bargain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Shiny Gold Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Knowle Hill Exchange Siding… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä James Bentley on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta James Bentley -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 300 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä James Bentley -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä James Bentley -teoksia katsotaan eniten?
- The Derelict Knowle Hill Brickworks, Buckley, Pre 1939, jolla on 300 vierailua (17% kaikista James Bentley -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin James Bentley palveluksessa?
- 1 700 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 400 teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä James Bentley teoksista lukijat pitävät eniten?
- Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 33% käynneistä, kun taas 16% luettelosta.