Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Pollard sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Pollard: tilastot lyhyesti
The London-manchester Stage Coach on James Pollardin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 17% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London ja Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. Yhteensä katselukertoja: 2 000 (700 artistin sivu, 1 300 teosta). Lasku 67% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 100 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Voimakas (Kontrasti), 44% käynneistä 18% luettelosta.
James Pollard -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on James Pollard:n katsotuin teos.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 käyntiä · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 käyntiä · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 käyntiä · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 käyntiä · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 käyntiä · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 käyntiä · 5,6%
Mikä on James Pollard-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 600 |
| Elo 2026 | 100 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Mikä on James Pollard -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä James Pollard -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 5,6% |
| Pehmeä varjo | 42,0% | 27,8% |
| Pehmeä valoisuus | 24,0% | 44,4% |
| Kirkas tasapaino | 24,0% | 22,2% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 12,0% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,0% | 27,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,0% | 11,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 54,5% | 70,6% |
| Neutraalit sävyt | 27,3% | 29,4% |
| Tumma | 15,9% | 0,0% |
| Metallinhohto | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 58,0% | 44,4% |
| Voimakas | 20,0% | 33,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 26,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 22,2% |
| Voimakas | 18,0% | 44,4% |
| Lausunto | 34,0% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 22,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 5,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 61,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,0% | 11,1% |
Miten James Pollard -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Mikä on James Pollard lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on James Pollard päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 600 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 700 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 900 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 1 000 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
James Pollard: usein kysytyt kysymykset
Mikä on James Pollardin useimmin katsottu teos?
- The London-manchester Stage Coach: 300 vierailua, 17% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on James Pollard lukijakunta?
- 2 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (700 artistin sivu, 1 300 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä James Pollard -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Voimakas (Kontrasti): 44% vierailuista vastaa 18% osuutta luettelosta.