Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Frans Van Dael sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Frans Van Dael: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Jan Frans Van Dael on katsottu eniten: Basket of Fruit, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 17% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Flower Piece ja VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES. Taiteilijan sivu avattiin 400 kertaa ja teosten sivut 900 kertaa, yhteensä 1 300 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 67%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 900. Lukijat valitsevat Tumma (Valoisuus) 100% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 81% osa koko luettelosta.
Jan Frans Van Dael: 9 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Jan Frans Van Dael teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Basket of Fruit, 1801
200 käyntiä · 16,7%
-
2
Flower Piece
200 käyntiä · 16,7%
-
3
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 käyntiä · 16,7%
-
4
Flower Still-Life, 1811
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Roses et papillons
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Flower Piece Or Offering To Flora
100 käyntiä · 8,3%
-
8
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Vase Of Flowers
100 käyntiä · 8,3%
Milloin Jan Frans Van Dael -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Milloin Jan Frans Van Dael -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Jan Frans Van Dael teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 80,8% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 15,4% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 3,9% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 19,2% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 38,5% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 42,3% | 41,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 53,8% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 46,2% | 33,3% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 7,7% | 16,7% |
| Pehmeä | 34,6% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 26,9% | 33,3% |
| Voimakas | 23,1% | 16,7% |
| Lausunto | 7,7% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,4% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,4% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 61,5% | 58,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
Mitkä ovat Jan Frans Van Dael teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| VASE DE FLEURS, RAISINS ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Painter's Residence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Still Life of Flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Flowers on a Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Still Life Of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruits Placed on a Marble T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece Or Offering To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jan Frans Van Dael on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Jan Frans Van Dael, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa Jan Frans Van Dael -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Jan Frans Van Dael -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Basket of Fruit 200 vierailulla ja 17% kyselyosuudella. Yläpuolella on 9 sijoitusta.
Kuinka suuri on Jan Frans Van Dael lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 400 taiteilijan sivulla, 900 teoksissa.
Mitkä Jan Frans Van Dael teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Tumma (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 81% luettelosta.