Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen: lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teoksen nimi oli Operation: 400 katselukertaa, mikä vastaa 44% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient ja A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen-sivuja on katsottu 2 700 kertaa: 1 900 artistin omalla sivulla ja 800 yksittäisten teosten sivuilla. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Lukijat tutkivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 78% käynneistä suhteessa 48% teoksista.
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan 6 katsotuinta teosta
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
Operation, 1740
400 käyntiä · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 käyntiä · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 käyntiä · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 käyntiä · 11,1%
Kuinka monta kertaa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 1 300 | 600 |
| Elo 2026 | 300 | 0 |
| Syy 2026 | 300 | 0 |
Kuinka usein Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 74,2% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 6,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 3,2% | 0,0% |
| Valoisa | 16,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,7% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 48,4% | 77,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 72,4% | 100,0% |
| Monokromaattinen | 13,8% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 13,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 67,7% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 19,4% | 11,1% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 67,7% | 77,8% |
| Pehmeä | 19,4% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,2% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 9,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 58,1% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 19,4% | 44,4% |
Mitä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 50,0% |
| unkari | 100 | 50,0% |
Kuinka monta Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teoksia katsotaan eniten?
- Operation, jolla on 400 vierailua (44% kaikista Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 6 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen palveluksessa?
- 2 700 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 900 taiteilijan sivulla ja 800 teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen teoksista lukijat pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä, kun taas 48% luettelosta.