Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Sluyters sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Sluyters: tilastot lyhyesti
Sawmill Het Luipaard on Jan Sluytersin katsotuin teos: 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 26% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Elisha and the Son of the Shunammite Woman ja Landscape by Moonlight II. Yhteensä katselukertoja: 2 000 (500 artistin sivu, 1 500 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 700 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Maanläheinen (Väripaletti), 81% käynneistä 52% luettelosta.
Jan Sluyters -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Jan Sluyters:n katsotuin teos.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 käyntiä · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 käyntiä · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 käyntiä · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 käyntiä · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 käyntiä · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 käyntiä · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 käyntiä · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 käyntiä · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 käyntiä · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 käyntiä · 5,3%
Mikä on Jan Sluyters-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Mikä on Jan Sluyters -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Jan Sluyters -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 15,6% | 21,1% |
| Pehmeä varjo | 34,4% | 47,4% |
| Pehmeä valoisuus | 37,5% | 26,3% |
| Kirkas tasapaino | 6,2% | 5,3% |
| Valoisa | 6,2% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 25,0% | 10,5% |
| Hienovaraiset värit | 40,6% | 52,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,8% | 31,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,5% | 0,0% |
| Voimakas väri | 3,1% | 5,3% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 52,2% | 81,2% |
| Tumma | 21,7% | 6,2% |
| Neutraalit sävyt | 13,0% | 6,2% |
| Monokromaattinen | 4,3% | 6,2% |
| Pastellisävyt | 8,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 31,2% | 31,6% |
| Tasapainoinen | 53,1% | 63,2% |
| Voimakas | 15,6% | 5,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 18,8% | 5,3% |
| Pehmeä | 15,6% | 31,6% |
| Tasapainoinen | 9,4% | 5,3% |
| Voimakas | 25,0% | 15,8% |
| Lausunto | 31,2% | 42,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 25,0% | 36,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,9% | 5,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 28,1% | 26,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 15,6% | 26,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 9,4% | 5,3% |
Miten Jan Sluyters -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Mikä on Jan Sluyters lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| viro | 100 | 100,0% |
Mikä on Jan Sluyters päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
Jan Sluyters: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Jan Sluytersin useimmin katsottu teos?
- Sawmill Het Luipaard: 500 vierailua, 26% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Jan Sluyters lukijakunta?
- 2 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 1 500 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Jan Sluyters -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Maanläheinen (Väripaletti): 81% vierailuista vastaa 52% osuutta luettelosta.