Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Hodgson Lobley sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Hodgson Lobley: tilastot lyhyesti
The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Dental Mechanics' Class on John Hodgson Lobleyin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 25% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: The Officers' Ward at the 41st Casualty Clearing Station ja The Special Surgical Auxiliary Hospital at the 'Star and Garter', Richmond The Dining Room. Yhteensä katselukertoja: 1 400 (300 artistin sivu, 1 100 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 300 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Tasapainoinen (Kontrasti), 33% käynneistä 11% luettelosta.
John Hodgson Lobley -teokset katselujen perusteella (top 8)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on John Hodgson Lobley:n katsotuin teos.
-
1
The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Dental Mechanics' Class, 1918
300 käyntiä · 25,0%
-
2
The Officers' Ward at the 41st Casualty Clearing Station, 1919
200 käyntiä · 16,7%
-
3
The Special Surgical Auxiliary Hospital at the 'Star and Garter', Richmond The Dining Room, 1918
200 käyntiä · 16,7%
-
4
Reception of the Wounded at the 41st Casualty Clearing Station, Le Château, during the British Advance in October 1918, 1918
100 käyntiä · 8,3%
-
5
The Operating Theatre, First Casualty Clearing Station, 1918
100 käyntiä · 8,3%
-
6
The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Toy Makers' Shop, 1918
100 käyntiä · 8,3%
-
7
The Auxiliary Hospital, Children's House, Exeter Workhouse, 1918
100 käyntiä · 8,3%
-
8
Galleries of Large Dugouts at Étaples, 1918
100 käyntiä · 8,3%
Mikä on John Hodgson Lobley-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 000 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Mikä on John Hodgson Lobley -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä John Hodgson Lobley -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 14,3% | 8,3% |
| Pehmeä varjo | 48,6% | 58,3% |
| Pehmeä valoisuus | 31,4% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 5,7% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 54,3% | 58,3% |
| Hienovaraiset värit | 37,1% | 41,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,6% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 51,4% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 45,7% | 33,3% |
| Voimakas | 2,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,6% | 0,0% |
| Pehmeä | 20,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 11,4% | 33,3% |
| Voimakas | 34,3% | 50,0% |
| Lausunto | 25,7% | 8,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 25,7% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,4% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 2,9% | 0,0% |
Miten John Hodgson Lobley -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reception of the Wounded at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Officers' Ward at the 4… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Operating Theatre, Firs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dugouts in the Railway Emba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Superintendent Posting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anatomy Lessons at St Dunst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Galleries of Large Dugouts… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Queen's Hospital for Fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Canteen at the Headquar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Wife in a Blue… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on John Hodgson Lobley lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on John Hodgson Lobley päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 200 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
John Hodgson Lobley: usein kysytyt kysymykset
Mikä on John Hodgson Lobleyin useimmin katsottu teos?
- The Queen's Hospital for Facial Injuries, Frognal, Sidcup The Dental Mechanics' Class: 300 vierailua, 25% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 8.
Mikä on John Hodgson Lobley lukijakunta?
- 1 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (300 artistin sivu, 1 100 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä John Hodgson Lobley -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Tasapainoinen (Kontrasti): 33% vierailuista vastaa 11% osuutta luettelosta.