Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa José Cusachs sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
José Cusachs: tilastot lyhyesti
Cavalry Officer on José Cusachsin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 5% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Newsboy ja Cape Dragon Whip. Yhteensä katselukertoja: 6 700 (900 artistin sivu, 5 800 teosta). Lasku 50% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (6 100 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (99%) ja puhelimet (1%) Havainto mieltymyksestä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus), 55% käynneistä 40% luettelosta.
José Cusachs -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on José Cusachs:n katsotuin teos.
-
1
Cavalry Officer
300 käyntiä · 4,6%
-
2
Newsboy
300 käyntiä · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 käyntiä · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 käyntiä · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 käyntiä · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 käyntiä · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 käyntiä · 3,1%
-
8
Cantin
200 käyntiä · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 käyntiä · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 käyntiä · 1,5%
Mikä on José Cusachs-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 200 |
| Hei 2026 | 700 | 5 400 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Mikä on José Cusachs -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä José Cusachs -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 7,7% |
| Pehmeä varjo | 14,0% | 10,8% |
| Pehmeä valoisuus | 40,0% | 55,4% |
| Kirkas tasapaino | 20,0% | 18,5% |
| Valoisa | 16,0% | 7,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 18,0% | 7,7% |
| Hienovaraiset värit | 14,0% | 15,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 16,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 46,0% | 55,4% |
| Voimakas väri | 2,0% | 4,6% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 35,7% | 44,8% |
| Tumma | 26,2% | 29,3% |
| Neutraalit sävyt | 21,4% | 19,0% |
| Pastellisävyt | 14,3% | 3,5% |
| Lämminväriinen | 2,4% | 3,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 12,3% |
| Tasapainoinen | 30,0% | 26,2% |
| Voimakas | 50,0% | 61,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 1,5% |
| Pehmeä | 12,0% | 10,8% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 6,2% |
| Voimakas | 14,0% | 24,6% |
| Lausunto | 50,0% | 56,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 6,2% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 1,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 6,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,0% | 58,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,0% | 27,7% |
Miten José Cusachs -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Käytetäänkö José Cusachs puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 6 600 | 98,5% |
| puhelimet | 100 | 1,5% |
Mikä on José Cusachs lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on José Cusachs päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 200 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
José Cusachs: usein kysytyt kysymykset
Mikä on José Cusachsin useimmin katsottu teos?
- Cavalry Officer: 300 vierailua, 5% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on José Cusachs lukijakunta?
- 6 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (900 artistin sivu, 5 800 teosta).
Konsultoidaanko José Cusachs useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (99%) ja puhelimet (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 99%.
Suosivatko lukijat tiettyä José Cusachs -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 55% vierailuista vastaa 40% osuutta luettelosta.