Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Joseph Murray Ince sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Joseph Murray Ince: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Joseph Murray Ince on katsottu eniten: Hay-on-wye And The Brecon Beacons, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 22% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine ja Kings College Cambridge. Taiteilijan sivu avattiin 400 kertaa ja teosten sivut 800 kertaa, yhteensä 1 200 kertaa. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 000. Lukijat valitsevat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) 78% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 48% osa koko luettelosta.
Joseph Murray Ince: 8 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Joseph Murray Ince teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 käyntiä · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 käyntiä · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 käyntiä · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 käyntiä · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 käyntiä · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 käyntiä · 11,1%
Milloin Joseph Murray Ince -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 400 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Joseph Murray Ince -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Joseph Murray Ince teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,9% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 17,2% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 48,3% | 77,8% |
| Kirkas tasapaino | 24,1% | 22,2% |
| Valoisa | 3,5% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,7% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 41,4% | 55,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,5% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,5% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 51,8% | 77,8% |
| Maanläheinen | 44,4% | 22,2% |
| Tumma | 3,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 75,9% | 100,0% |
| Voimakas | 3,5% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,9% | 0,0% |
| Pehmeä | 10,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 10,3% | 0,0% |
| Voimakas | 24,1% | 22,2% |
| Lausunto | 48,3% | 77,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,5% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 3,5% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,8% | 11,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 41,4% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 37,9% | 22,2% |
Mitkä ovat Joseph Murray Ince teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Joseph Murray Ince on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Joseph Murray Ince, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Joseph Murray Ince -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Joseph Murray Ince -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Hay-on-wye And The Brecon Beacons 200 vierailulla ja 22% kyselyosuudella. Yläpuolella on 8 sijoitusta.
Kuinka suuri on Joseph Murray Ince lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 200 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 400 taiteilijan sivulla, 800 teoksissa.
Mitkä Joseph Murray Ince teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 78% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 48% luettelosta.