Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Élie Delaunay sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jules Élie Delaunay: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Jules Élie Delaunay on katsottu eniten: L'ESPERANCE, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 20% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Portrait du général Mellinet ja Portrait de l'artiste. Taiteilijan sivu avattiin 500 kertaa ja teosten sivut 900 kertaa, yhteensä 1 400 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 000. Lukijat valitsevat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) 50% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 16% osa koko luettelosta.
Jules Élie Delaunay: 9 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Jules Élie Delaunay teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
L'ESPERANCE
200 käyntiä · 20,0%
-
2
Portrait du général Mellinet
100 käyntiä · 10,0%
-
3
Portrait de l'artiste
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Dame à la colerette rouge
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Procession de saints martyrs
100 käyntiä · 10,0%
-
6
La leçon de flûte
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Diane, esquisse
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Diane
100 käyntiä · 10,0%
-
9
Attila And His Army Marching On Paris
100 käyntiä · 10,0%
Milloin Jules Élie Delaunay -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Jules Élie Delaunay -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Jules Élie Delaunay teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 46,0% | 30,0% |
| Pehmeä varjo | 30,0% | 10,0% |
| Pehmeä valoisuus | 16,0% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 8,0% | 10,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 48,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 30,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,0% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 74,2% | 87,5% |
| Neutraalit sävyt | 12,9% | 12,5% |
| Tumma | 9,7% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 3,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 52,0% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 44,0% | 50,0% |
| Voimakas | 4,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,0% | 40,0% |
| Pehmeä | 26,0% | 30,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,0% | 0,0% |
| Lausunto | 28,0% | 30,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 26,0% | 30,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 30,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 30,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,0% | 10,0% |
Mitkä ovat Jules Élie Delaunay teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mrs. Charles L.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of William Busnach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Written Law | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of the Nymph Hesp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jules Élie Delaunay on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Jules Élie Delaunay, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 200 |
| su 11 Lok | 500 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 400 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 600 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 700 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 300 |
Tietoa Jules Élie Delaunay -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Jules Élie Delaunay -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä L'ESPERANCE 200 vierailulla ja 20% kyselyosuudella. Yläpuolella on 9 sijoitusta.
Kuinka suuri on Jules Élie Delaunay lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 500 taiteilijan sivulla, 900 teoksissa.
Mitkä Jules Élie Delaunay teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 50% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 16% luettelosta.