Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Kerr Eby sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Kerr Eby: tilastot lyhyesti
Covered Bridge on Kerr Ebyin katsotuin teos: 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 4% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Head of an Old Man ja Christmas Trees. Yhteensä katselukertoja: 10 100 (400 artistin sivu, 9 700 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (9 700 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (96%), puhelimet (3%) ja tabletit (1%) Havainto mieltymyksestä: Kirkas tasapaino (Valoisuus), 45% käynneistä 32% luettelosta.
Kerr Eby -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Kerr Eby:n katsotuin teos.
-
1
Covered Bridge, 1940
400 käyntiä · 4,0%
-
2
Head of an Old Man, 1918
300 käyntiä · 3,0%
-
3
Christmas Trees, 1930
300 käyntiä · 3,0%
-
4
George Washington at Valley Forge, 1940
300 käyntiä · 3,0%
-
5
Cattle Ford, 1936
300 käyntiä · 3,0%
-
6
Mama's Boy, 1937
200 käyntiä · 2,0%
-
7
Little House, Amboise, 1920
200 käyntiä · 2,0%
-
8
Shadows, 1936
200 käyntiä · 2,0%
-
9
The Stairway, 1940
200 käyntiä · 2,0%
-
10
Goatherd, Algeria, 1924
200 käyntiä · 2,0%
Mikä on Kerr Eby-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 400 | 9 300 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Mikä on Kerr Eby -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Kerr Eby -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 4,0% | 2,0% |
| Pehmeä valoisuus | 4,0% | 3,0% |
| Kirkas tasapaino | 32,0% | 45,5% |
| Valoisa | 58,0% | 49,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,0% | 35,4% |
| Hienovaraiset värit | 62,0% | 61,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 6,0% | 3,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 84,0% | 91,9% |
| Maanläheinen | 8,0% | 5,1% |
| Monokromaattinen | 8,0% | 3,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 17,2% |
| Tasapainoinen | 64,0% | 73,7% |
| Voimakas | 14,0% | 9,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 11,1% |
| Pehmeä | 18,0% | 14,1% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 10,1% |
| Voimakas | 28,0% | 32,3% |
| Lausunto | 24,0% | 32,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 1,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 10,0% | 5,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 90,0% | 93,9% |
Miten Kerr Eby -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Refugees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Loading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boston Stump | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| September 13th, 1918, Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lantern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Artillery Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dawn, the 75s Follow Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Käytetäänkö Kerr Eby puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 9 700 | 96,0% |
| puhelimet | 300 | 3,0% |
| tabletit | 100 | 1,0% |
Mikä on Kerr Eby lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Kerr Eby päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Kerr Eby: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Kerr Ebyin useimmin katsottu teos?
- Covered Bridge: 400 vierailua, 4% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Kerr Eby lukijakunta?
- 10 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (400 artistin sivu, 9 700 teosta).
Konsultoidaanko Kerr Eby useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (96%), puhelimet (3%) ja tabletit (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 96%.
Suosivatko lukijat tiettyä Kerr Eby -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 45% vierailuista vastaa 32% osuutta luettelosta.