Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Krupa sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Krupa: tilastot lyhyesti
Flood pool at Gažansko field - 29th May 2015 on Krupain katsotuin teos: 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 20% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Another muddy morning (drawing with coffee and ink wash) ja Sketched during the real event. My family is sleeping in the corridor during the bombing of the city of Karlovac on 28.12.1991. Yhteensä katselukertoja: 2 300 (400 artistin sivu, 1 900 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 800 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Pastellisävyt (Väripaletti), 32% käynneistä 7% luettelosta.
Krupa -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Krupa:n katsotuin teos.
-
1
Flood pool at Gažansko field - 29th May 2015, 2015
400 käyntiä · 20,0%
-
2
Another muddy morning (drawing with coffee and ink wash), 2019
100 käyntiä · 5,0%
-
3
Sketched during the real event. My family is sleeping in the corridor during the bombing of the city of Karlovac on 28.12.1991, 1991
100 käyntiä · 5,0%
-
4
The sketch of the head, 1993
100 käyntiä · 5,0%
-
5
'It's a New Day! (1/5/2020)', 2020
100 käyntiä · 5,0%
-
6
In the spring in the park, near the children's pendulum (early plein air work), 1992
100 käyntiä · 5,0%
-
7
Gajeva 20 /street/ at the end of her journey, 2020
100 käyntiä · 5,0%
-
8
The Portal on the seaside, 2014
100 käyntiä · 5,0%
-
9
A little joy, 2019
100 käyntiä · 5,0%
-
10
Gulls in Šilo, Island Krk, 1995
100 käyntiä · 5,0%
Mikä on Krupa-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 300 | 200 |
Mikä on Krupa -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Krupa -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 5,0% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 10,0% |
| Kirkas tasapaino | 36,0% | 55,0% |
| Valoisa | 40,0% | 30,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 74,0% | 40,0% |
| Hienovaraiset värit | 10,0% | 15,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,0% | 15,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,0% | 25,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 5,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 71,1% | 52,6% |
| Pastellisävyt | 6,7% | 31,6% |
| Tumma | 8,9% | 5,3% |
| Maanläheinen | 6,7% | 5,3% |
| Monokromaattinen | 6,7% | 5,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 60,0% | 40,0% |
| Tasapainoinen | 24,0% | 20,0% |
| Voimakas | 16,0% | 40,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 40,0% |
| Pehmeä | 16,0% | 10,0% |
| Tasapainoinen | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas | 10,0% | 5,0% |
| Lausunto | 52,0% | 45,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,0% | 15,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,0% | 5,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 22,0% | 20,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 18,0% | 10,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 30,0% | 50,0% |
Miten Krupa -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The study of the hand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House on the bank of river… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sketch of the head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The big breast girl in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Royal Crown of Rwanda a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The night scenery (at the r… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grated ink: the ghost above… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Art Pavillion in Zagreb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Molecules | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hidden Moment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Krupa lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 300 | 100,0% |
Mikä on Krupa päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 300 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 200 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 100 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Krupa: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Krupain useimmin katsottu teos?
- Flood pool at Gažansko field - 29th May 2015: 400 vierailua, 20% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Krupa lukijakunta?
- 2 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (400 artistin sivu, 1 900 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Krupa -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Pastellisävyt (Väripaletti): 32% vierailuista vastaa 7% osuutta luettelosta.