Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lorenzo Maitani sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lorenzo Maitani: tilastot lyhyesti
First Pillar (detail) on Lorenzo Maitaniin katsotuin teos: 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 40% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: First Pillar (detail) ja Second Pillar (detail). Yhteensä katselukertoja: 700 (400 artistin sivu, 300 teosta). Nousu 200% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (300 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia), 90% käynneistä 35% luettelosta.
Lorenzo Maitani -teokset katselujen perusteella (top 4)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Lorenzo Maitani:n katsotuin teos.
Mikä on Lorenzo Maitani-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 100 |
Mikä on Lorenzo Maitani -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Lorenzo Maitani -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 29,4% | 40,0% |
| Pehmeä valoisuus | 58,8% | 40,0% |
| Kirkas tasapaino | 11,8% | 20,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 64,7% | 90,0% |
| Hienovaraiset värit | 29,4% | 10,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 5,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 52,9% | 90,0% |
| Tasapainoinen | 47,1% | 10,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,9% | 0,0% |
| Pehmeä | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 5,9% | 20,0% |
| Voimakas | 41,2% | 80,0% |
| Lausunto | 41,2% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,8% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 23,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,9% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 23,5% | 10,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 35,3% | 90,0% |
Miten Lorenzo Maitani -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fourth Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Third Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Eagle; Symbol of St John | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fourth Pillar: The Last Jud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Façade of the Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angel; Symbol of St Mat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Lorenzo Maitani lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| italia | 1 100 | 100,0% |
Mikä on Lorenzo Maitani päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 200 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 200 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 200 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 300 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 200 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 400 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 200 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
| to 5 Mar (ennuste) | 400 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 200 |
Lorenzo Maitani: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Lorenzo Maitaniin useimmin katsottu teos?
- First Pillar (detail): 400 vierailua, 40% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 4.
Mikä on Lorenzo Maitani lukijakunta?
- 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (400 artistin sivu, 300 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Lorenzo Maitani -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia): 90% vierailuista vastaa 35% osuutta luettelosta.