Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Luc Tuymans sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Luc Tuymans: tilastot lyhyesti
Soldier on Luc Tuymansin katsotuin teos: 900 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 26% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Suspended ja Still Life. Yhteensä katselukertoja: 3 700 (900 artistin sivu, 2 800 teosta). Nousu 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (3 400 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (76%) ja puhelimet (24%) Havainto mieltymyksestä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus), 62% käynneistä 26% luettelosta.
Luc Tuymans -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Luc Tuymans:n katsotuin teos.
-
1
Soldier, 1999
900 käyntiä · 26,5%
-
2
Suspended, 1989
300 käyntiä · 8,8%
-
3
Still Life, 2002
300 käyntiä · 8,8%
-
4
Auschwitz, 1978
200 käyntiä · 5,9%
-
5
The walk, 1993
200 käyntiä · 5,9%
-
6
The time, 1988
200 käyntiä · 5,9%
-
7
Flowers, 1993
100 käyntiä · 2,9%
-
8
Dough
100 käyntiä · 2,9%
-
9
G. Dam, 1978
100 käyntiä · 2,9%
-
10
The time, 1988
100 käyntiä · 2,9%
Mikä on Luc Tuymans-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 800 | 2 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
Mikä on Luc Tuymans -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Luc Tuymans -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,0% | 2,9% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 8,8% |
| Pehmeä valoisuus | 26,0% | 61,8% |
| Kirkas tasapaino | 22,0% | 5,9% |
| Valoisa | 34,0% | 20,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 80,0% | 67,7% |
| Hienovaraiset värit | 14,0% | 17,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 4,0% | 8,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 2,9% |
| Voimakas väri | 0,0% | 2,9% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 58,5% | 45,2% |
| Monokromaattinen | 29,3% | 12,9% |
| Maanläheinen | 9,8% | 35,5% |
| Tumma | 2,4% | 6,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,0% | 52,9% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 38,2% |
| Voimakas | 4,0% | 8,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 46,0% | 47,1% |
| Pehmeä | 16,0% | 5,9% |
| Tasapainoinen | 8,0% | 2,9% |
| Voimakas | 8,0% | 5,9% |
| Lausunto | 22,0% | 38,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 24,0% | 8,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 38,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 8,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 20,0% | 17,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,0% | 26,5% |
Miten Luc Tuymans -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eyes Without a Face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Man From Wiels II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mwana Kitoko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 |
| Blessing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Käytetäänkö Luc Tuymans puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 800 | 75,7% |
| puhelimet | 900 | 24,3% |
Mikä on Luc Tuymans lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Luc Tuymans päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 700 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 1 000 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 1 300 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 200 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 1 500 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 200 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Luc Tuymans: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Luc Tuymansin useimmin katsottu teos?
- Soldier: 900 vierailua, 26% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Luc Tuymans lukijakunta?
- 3 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (900 artistin sivu, 2 800 teosta).
Konsultoidaanko Luc Tuymans useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (76%) ja puhelimet (24%); kärjessä on tietokoneet osuudella 76%.
Suosivatko lukijat tiettyä Luc Tuymans -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 62% vierailuista vastaa 26% osuutta luettelosta.