Lyonel Feininger Lukijamäärät ja konsultointitilastot

1871 – 1956

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lyonel Feininger sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyonel Feininger: lukijatietoja

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Lyonel Feininger -teoksen nimi oli The honeymooners: 1 100 katselukertaa, mikä vastaa 13% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Jesuits III ja Gelmeroda IX. Lyonel Feininger-sivuja on katsottu 12 100 kertaa: 4 800 artistin omalla sivulla ja 7 300 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatioiden määrä kasvoi 26% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 6 800. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (59%), puhelimet (31%) ja tabletit (10%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Levollinen (Tunnelma) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 60% käynneistä suhteessa 0% teoksista.

Lyonel Feininger -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Lyonel Feininger teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1 100 käyntiä · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 käyntiä · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 käyntiä · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 käyntiä · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 käyntiä · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 käyntiä · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 käyntiä · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 käyntiä · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 käyntiä · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 käyntiä · 2,4%

Kuinka monta kertaa Lyonel Feininger -tietoja katsotaan kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20262 1004 700
Elo 20269001 400
Syy 20261 8001 100

Kuinka usein Lyonel Feininger -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä Lyonel Feininger -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Carnival in Arcueil0000000001001000
Carnival0000000000200100
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda IX0000000004000200
The honeymooners000000000400100200
Werder I000000000000
Jesuits III000000000100100200
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000
Gelmeroda, VIII0000000002000100
Architecture II (Man of Pot…000000000100100100

Millä laitteilla Lyonel Feininger on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet7 10058,7%
puhelimet3 80031,4%
tabletit1 2009,9%

Millä kielillä Lyonel Feininger on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
saksa1 80072,0%
tšekki1004,0%
englanti1004,0%
espanja1004,0%
italia1004,0%
korea1004,0%
puola1004,0%
portugali1004,0%

Kuinka monta Lyonel Feininger -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ke 23 Syy100
to 24 Syy400
pe 25 Syy100
la 26 Syy100
su 27 Syy100
ma 28 Syy500
ti 29 Syy100
ke 30 Syy0
to 1 Lok300
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok200
ma 5 Lok300
ti 6 Lok200
ke 7 Lok100
to 8 Lok400
pe 9 Lok300
la 10 Lok0
su 11 Lok1 100
ma 12 Lok0
ti 13 Lok100
ke 14 Lok (ennuste)100
to 15 Lok (ennuste)600
pe 16 Lok (ennuste)200
la 17 Lok (ennuste)100
su 18 Lok (ennuste)700
ma 19 Lok (ennuste)400
ti 20 Lok (ennuste)200
ke 21 Lok (ennuste)100
to 22 Lok (ennuste)600
pe 23 Lok (ennuste)200
la 24 Lok (ennuste)100
su 25 Lok (ennuste)800
ma 26 Lok (ennuste)400
ti 27 Lok (ennuste)200
ke 28 Lok (ennuste)100
to 29 Lok (ennuste)700
pe 30 Lok (ennuste)200
la 31 Lok (ennuste)100
su 1 Mar (ennuste)800
ma 2 Mar (ennuste)500
ti 3 Mar (ennuste)200

Kysymyksiä Lyonel Feininger -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Lyonel Feininger -teoksia katsotaan eniten?

The honeymooners, jolla on 1 100 vierailua (13% kaikista Lyonel Feininger -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.

Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Lyonel Feininger palveluksessa?

12 100 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 4 800 taiteilijan sivulla ja 7 300 teosten sivuilla.

Millä laitteilla Lyonel Feininger on esillä?

Lyonel Feininger-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (59%), puhelimet (31%) ja tabletit (10%) laitteella; tietokoneet muodostaa 59% katseluista.

Minkä tyyppisistä Lyonel Feininger teoksista lukijat pitävät eniten?

Levollinen (Tunnelma): 60% käynneistä, kun taas 0% luettelosta.