Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Manolo Valdés sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Manolo Valdés: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Manolo Valdés on katsottu eniten: Reina Mariana, jolla on ollut 500 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 28% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Lillie III ja Vivianne II. Taiteilijan sivu avattiin 500 kertaa ja teosten sivut 1 200 kertaa, yhteensä 1 700 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 konsultointien määrä kasvoi 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 300. Lukijat valitsevat Voimakas (Värin voimakkuus) 61% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 30% osa koko luettelosta.
Manolo Valdés: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Manolo Valdés teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Reina Mariana
500 käyntiä · 27,8%
-
2
Lillie III
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Vivianne II
200 käyntiä · 11,1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 käyntiä · 11,1%
-
5
Retrato
100 käyntiä · 5,6%
-
6
Maternity, 1897
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 käyntiä · 5,6%
-
10
El Retrato de Helène
100 käyntiä · 5,6%
Milloin Manolo Valdés -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 900 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
Milloin Manolo Valdés -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Manolo Valdés teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,7% | 5,6% |
| Pehmeä varjo | 47,8% | 38,9% |
| Pehmeä valoisuus | 30,4% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 4,3% | 5,6% |
| Valoisa | 8,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,8% | 27,8% |
| Hienovaraiset värit | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,8% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,4% | 38,9% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 27,3% | 50,0% |
| Tumma | 31,8% | 38,9% |
| Maanläheinen | 40,9% | 11,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 21,7% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 47,8% | 22,2% |
| Voimakas | 30,4% | 61,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 13,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 13,0% | 11,1% |
| Voimakas | 34,8% | 22,2% |
| Lausunto | 39,1% | 55,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 21,7% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,7% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,4% | 11,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 39,1% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 13,0% | 16,7% |
Mitkä ovat Manolo Valdés teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Manolo Valdés on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Manolo Valdés, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Manolo Valdés -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Manolo Valdés -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Reina Mariana 500 vierailulla ja 28% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Manolo Valdés lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 700 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 500 taiteilijan sivulla, 1 200 teoksissa.
Mitkä Manolo Valdés teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Voimakas (Värin voimakkuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 61% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 30% luettelosta.