Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Margit Anna sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Margit Anna: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Margit Anna on katsottu eniten: Guardian Of Flame, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 20% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Self-portrait In Bathing Suit ja Self-portrait. Taiteilijan sivu avattiin 100 kertaa ja teosten sivut 1 000 kertaa, yhteensä 1 100 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 900. Lukijat valitsevat Tumma (Väripaletti) 40% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 12% osa koko luettelosta.
Margit Anna: 9 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Margit Anna teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Guardian Of Flame
200 käyntiä · 20,0%
-
2
Self-portrait In Bathing Suit
100 käyntiä · 10,0%
-
3
Self-portrait
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Dancers
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Madonna With Lace
100 käyntiä · 10,0%
-
6
Fire Department At Szentendre
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Murder
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Self-portrait
100 käyntiä · 10,0%
-
9
Plate board
100 käyntiä · 10,0%
Milloin Margit Anna -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 100 | 800 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Margit Anna -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Margit Anna teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 38,0% | 60,0% |
| Pehmeä valoisuus | 28,0% | 40,0% |
| Kirkas tasapaino | 18,0% | 0,0% |
| Valoisa | 6,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 14,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 30,0% | 30,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,0% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 18,0% | 30,0% |
| Voimakas väri | 4,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 50,0% | 60,0% |
| Neutraalit sävyt | 21,9% | 0,0% |
| Tumma | 12,5% | 40,0% |
| Lämminväriinen | 9,4% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 3,1% | 0,0% |
| Voimakas ja eloisa | 3,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 54,0% | 50,0% |
| Voimakas | 24,0% | 30,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 24,0% | 10,0% |
| Pehmeä | 30,0% | 40,0% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 30,0% |
| Voimakas | 16,0% | 20,0% |
| Lausunto | 26,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 26,0% | 20,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 40,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,0% | 30,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 10,0% |
Mitkä ovat Margit Anna teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistery Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walking On The Thightrope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ars Poetica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy In A Red Cap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Of Feverish Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait In Bathing Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Is This The Promised Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guardian Of Flame | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Beginning Of The End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puppet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Margit Anna on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Margit Anna, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Margit Anna -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Margit Anna -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Guardian Of Flame 200 vierailulla ja 20% kyselyosuudella. Yläpuolella on 9 sijoitusta.
Kuinka suuri on Margit Anna lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 100 taiteilijan sivulla, 1 000 teoksissa.
Mitkä Margit Anna teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Tumma (Väripaletti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 40% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 12% luettelosta.